Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
LA Mod 1.3
Wczoraj Hoppah opublikował najnowszą wersję swojego moda - Los Angeles Mod 1.3. Można ją już znaleźć w dziale Mody Los Angeles Mod 1.3. Życzę szybkiego transferu wink. Dodatkowo mamy kolejny jubileusz: w dziale Mody znajduje się już 50 plików.

Dodano: 21.06.2007 / Zari Skomentuj (1)

Pierwszy milion!
Tym razem mam przyjemność napisać o małym jubileuszu naszej strony. Dnia 19 czerwca 2007 roku nasza strona odnotowała 1,000,000 odsłonę. Niezmiernie się cieszymy, że jesteście z nami cały czas i nieustannie korzystacie z naszej strony smile Z tej okazji postanowiliśmy wyróżnić użytkowników naszego forum wprowadzając nowe, specjalne rangi.
Pierwszą osobą, która dostanie nominację na starszego kapitana jest Zari, który współtworzy stronę, aktualizując dział mody i na forum posiada największą ilość pochwał.
Drugą osobą, która dostaje nominację na Kapitana, jest _maroko.nine.one, który koordynował powstawanie PL-Moda do Emergency 3.

Kolejne nominacje już niebawem!

Dodano: 19.06.2007 / Radek_1 Skomentuj (4)

PL Mod
Właśnie w dziale mody pojawił się PL Mod do Emergency 3. W tym temacie proszę zgłaszać wszelkie problemy.

Dodano: 06.05.2007 / Zari Skomentuj (0)

Dzień Strażaka
Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka redakcja strony chciała by złożyć wszystkim strażakom życzenia bezpiecznej, dobrze opłacanej pracy, nowych pojazdów i jak najwięcej akcji zakończonych pełnym sukcesem. smile

Dodano: 04.05.2007 / Radek_1 Skomentuj (0)