Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Solucje kompletne
Miło mi poinformować, że na stronie jest już w sumie ponad 110 solucji. Dzięki Nelo11 uzupełniliśmy solucje których nie było w działach Emergency 3 i Emergency 2. Tym samym jeżeli będziecie mieć problem z którąkolwiek misją w którejkolwiek części Emergency to znajdziecie solucję do niej na naszej stronie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w tworzeniu strony i napisali solucje :)

Dodano: 21.04.2007 / Radek_1 Skomentuj (1)

Aktualizajcja działu
Jak część z was już zapewne zauważyła w dziale Mody pojawiły się nowe kategorie, a w nich nowe pliki wink . Zachęcamy do pobierania, komentowania oraz oceniania plików.

Dodano: 15.04.2007 / Zari Skomentuj (0)

Nowy dział na stronie
Mamy przyjemność zaprezentować Wam dzisiaj nowy dział dostępny na naszej stronie. Jest on jeszcze w fazie testów i mogą występować drobne problemy z jego działaniem, jednak już teraz możecie korzystać z działu Mody. Jak nazwa wskazuje, znajdują się tam mody do Emergency 3 i Emergency 4. Możecie oceniać, komentować i ściągać :) Jednocześnie chcielibyśmy powitać nowego członka redakcji, który owym działem się zajmuje - Zari. Będzie dodawał na bieżąco nowe mody, które wyjdą.

Dodano: 05.04.2007 / Radek_1 Skomentuj (0)

Problemy ze stroną
Wielu z Was zapewne zauważyło problemy ze stroną oraz forum. Spowodowane jest to awarią serwera gier-online.pl, na którym znajduje się strona. Obecnie na forum nie są dostępne polskie znaki, od czasu do czasu nie można wyświetlić strony, jednak cały czas pracujemy nad tym. Z góry przepraszamy i prosimy o cierpliwość :)

Aktualizacja:
Przy pisaniu nowych postów już są widoczne polskie znaki, jednak stare posty wciąż mają "krzaczki", wciąż pracujemy, by to naprawić. Odchudziliśmy również trochę kod strony, przez co powinna się ładować odrobinę szybciej.

Aktualizacja 2:
Przywróciliśmy już polskie znaki, jednak utraciliśmy ok. 20-30 najnowszych postów. Możecie już więc korzystać z naszych zasobów forum w pełni :) Zapraszamy.

Dodano: 26.03.2007 / Radek_1 Skomentuj (0)