Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowy dział na stronie
Mamy przyjemność zaprezentować Wam dzisiaj nowy dział dostępny na naszej stronie. Jest on jeszcze w fazie testów i mogą występować drobne problemy z jego działaniem, jednak już teraz możecie korzystać z działu Mody. Jak nazwa wskazuje, znajdują się tam mody do Emergency 3 i Emergency 4. Możecie oceniać, komentować i ściągać :) Jednocześnie chcielibyśmy powitać nowego członka redakcji, który owym działem się zajmuje - Zari. Będzie dodawał na bieżąco nowe mody, które wyjdą.

Dodano: 05.04.2007 / Radek_1 Skomentuj (0)

Problemy ze stroną
Wielu z Was zapewne zauważyło problemy ze stroną oraz forum. Spowodowane jest to awarią serwera gier-online.pl, na którym znajduje się strona. Obecnie na forum nie są dostępne polskie znaki, od czasu do czasu nie można wyświetlić strony, jednak cały czas pracujemy nad tym. Z góry przepraszamy i prosimy o cierpliwość :)

Aktualizacja:
Przy pisaniu nowych postów już są widoczne polskie znaki, jednak stare posty wciąż mają "krzaczki", wciąż pracujemy, by to naprawić. Odchudziliśmy również trochę kod strony, przez co powinna się ładować odrobinę szybciej.

Aktualizacja 2:
Przywróciliśmy już polskie znaki, jednak utraciliśmy ok. 20-30 najnowszych postów. Możecie już więc korzystać z naszych zasobów forum w pełni :) Zapraszamy.

Dodano: 26.03.2007 / Radek_1 Skomentuj (0)

Poradnik do Emergency 4
Na stronach internetowych serwisu gry-online.pl pojawił się poradnik do Emergency 4, który napisał SirGoldi. Oprócz porad dla nowicjuszy znajdują się w nim informacje dotyczące pojazdów i jednostek występujących w grze, a także szczegółowe opisy przejścia wszystkich misji opatrzone odpowiednimi screenshotami. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

Dodano: 22.02.2007 / slave99 Skomentuj (8)

Emergency 4 Demo EN
Dzisiaj na serwerze polskiego wydawcy gry, firmy TopWare Poland zostało udostępnione do ściągnięcia demo Emergency 4 w angielskiej wersji językowej. Zajmuje prawie 270 MB i można je pobrać bezpośrednio stąd. Szczególnie polecamy je osobom, które nie posiadają jeszcze polskiej wersji gry a z językiem angielskim radzą sobie lepiej niż z niemieckim.

Dodano: 08.02.2007 / slave99 Skomentuj (0)