Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Poradnik do Emergency 4
Na stronach internetowych serwisu gry-online.pl pojawił się poradnik do Emergency 4, który napisał SirGoldi. Oprócz porad dla nowicjuszy znajdują się w nim informacje dotyczące pojazdów i jednostek występujących w grze, a także szczegółowe opisy przejścia wszystkich misji opatrzone odpowiednimi screenshotami. Zachęcamy do zapoznania się z nim.

Dodano: 22.02.2007 / slave99 Skomentuj (8)

Emergency 4 Demo EN
Dzisiaj na serwerze polskiego wydawcy gry, firmy TopWare Poland zostało udostępnione do ściągnięcia demo Emergency 4 w angielskiej wersji językowej. Zajmuje prawie 270 MB i można je pobrać bezpośrednio stąd. Szczególnie polecamy je osobom, które nie posiadają jeszcze polskiej wersji gry a z językiem angielskim radzą sobie lepiej niż z niemieckim.

Dodano: 08.02.2007 / slave99 Skomentuj (0)

911: First Responders!
Angielska konkurencja dla Emergency 4? Nie, ponieważ nie chodzi tutaj o zupełnie nową grę, lecz o angielską wersję Emergency 4! Zostanie wydana pod takim właśnie tytułem w marcu [update: 23 czerwca] 2007 r. w USA przez firmę Atari. Według 16T, gra nie będzie się niczym różnić od znanego nam wydania, oczywiście oprócz wersji językowej. Cena wynosić będzie 19,95 $. Potwierdzone zostało także wydanie gry w Wielkiej Brytanii w najbliższym czasie. Nie wiadomo, czy 16T nadal będzie współpracowało z Atari, chociaż jest to bardzo pożądane ze strony graczy.

Dodano: 05.02.2007 / slave99 Skomentuj (4)

Konkurs rozstrzygnięty!
Miło nam poinformować Was, że wkońcu udało nam się wybrać najlepsze pomysły i rozstrzygnąć konkurs. Otrzymaliśmy więcej zgłoszeń niż się spodziewaliśmy i dlatego tak długo to trwało. Do rzeczy, oto lista zwycięzców wraz z ich pomysłami, które prześlemy do producenta gry (może wezmą pod uwagę któryś z pomysłów przy tworzeniu Em5? Miejmy nadzieję smile). Do wygrania było 5 egzemplarzy gry Emergency 4 PL ufundowanych przez Topware Poland.

Kategoria "Nowe pojazdy i jednostki":
Rafał z Trzcianki - Śmigłowiec S-64 SkyCrane - ciężki śmigłowiec używany jako dźwig z kilkoma rodzajami modułów, które można do niego doczepić.
Kategoria "Nowe możliwości i opcje gry":
Jacek z Poznania - antyterrorystyczni mogliby zlatywać po linach z helikoptera [...] policjanci mogli by też zabezpieczać miejsce akcji taśmą ostrzegawczą [...].
Hubert z Płocka - możliwość sterowania pojazdem/jednostką.
Kategoria "Inne":
Waldemar z Brus - bonusowe mini misje, takie jak trening jednostek lub filmiki z prawdziwych zdarzeń.
Nagroda specjalna za 3 pomysły w finale:
Maciej z Lanckorony.

Chcemy zaznaczyć, że niektóre pomysły się powtarzały, jednak przyjeliśmy zasadę "kto pierwszy, ten lepszy". Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Dodano: 02.01.2007 / Radek_1 Skomentuj (32)