Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
911: First Responders!
Angielska konkurencja dla Emergency 4? Nie, ponieważ nie chodzi tutaj o zupełnie nową grę, lecz o angielską wersję Emergency 4! Zostanie wydana pod takim właśnie tytułem w marcu [update: 23 czerwca] 2007 r. w USA przez firmę Atari. Według 16T, gra nie będzie się niczym różnić od znanego nam wydania, oczywiście oprócz wersji językowej. Cena wynosić będzie 19,95 $. Potwierdzone zostało także wydanie gry w Wielkiej Brytanii w najbliższym czasie. Nie wiadomo, czy 16T nadal będzie współpracowało z Atari, chociaż jest to bardzo pożądane ze strony graczy.

Dodano: 05.02.2007 / slave99 Skomentuj (4)

Konkurs rozstrzygnięty!
Miło nam poinformować Was, że wkońcu udało nam się wybrać najlepsze pomysły i rozstrzygnąć konkurs. Otrzymaliśmy więcej zgłoszeń niż się spodziewaliśmy i dlatego tak długo to trwało. Do rzeczy, oto lista zwycięzców wraz z ich pomysłami, które prześlemy do producenta gry (może wezmą pod uwagę któryś z pomysłów przy tworzeniu Em5? Miejmy nadzieję smile). Do wygrania było 5 egzemplarzy gry Emergency 4 PL ufundowanych przez Topware Poland.

Kategoria "Nowe pojazdy i jednostki":
Rafał z Trzcianki - Śmigłowiec S-64 SkyCrane - ciężki śmigłowiec używany jako dźwig z kilkoma rodzajami modułów, które można do niego doczepić.
Kategoria "Nowe możliwości i opcje gry":
Jacek z Poznania - antyterrorystyczni mogliby zlatywać po linach z helikoptera [...] policjanci mogli by też zabezpieczać miejsce akcji taśmą ostrzegawczą [...].
Hubert z Płocka - możliwość sterowania pojazdem/jednostką.
Kategoria "Inne":
Waldemar z Brus - bonusowe mini misje, takie jak trening jednostek lub filmiki z prawdziwych zdarzeń.
Nagroda specjalna za 3 pomysły w finale:
Maciej z Lanckorony.

Chcemy zaznaczyć, że niektóre pomysły się powtarzały, jednak przyjeliśmy zasadę "kto pierwszy, ten lepszy". Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Dodano: 02.01.2007 / Radek_1 Skomentuj (32)

Wesołych Świąt!
Wesołych, pogodnych, rodzinnych świąt, wymarzonych prezentów pod choinką (najlepiej w postaci Emergency 4 pl), udanego i szampańskiego sylwestra. Oby ten nadchodzący rok był zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Życzy cała redakcja serwisu :)

Dodano: 22.12.2006 / Radek_1 Skomentuj (8)

Konkurs przedłużony
Postanowiliśmy przedłużyć konkurs o 2 dni. Jest to spowodowane faktem, iż w okresie świątecznym i tak nagrody by nie dotarły na czas i nie mamy zabardzo czasu wybrać zwycięzców, więc konkurs trwa do piątku włącznie. Osoby które jeszcze nie wzięły udziału wciąż mają ostatnią szansę!
Druga sprawa - jak zapewne niektórym wiadomo komentarze już działają poprawnie, zachęcamy do wpisów i oceny poczynań na stronie :)
Na końcu chcielibyśmy Was poinformować, że na forum jest nowy moderator, tak więc strzeżcie się! ;) Został nim oczywiście członek redakcji - slave99.

Dodano: 20.12.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)