Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
EM 3 w Komputer Świat Gry
Dzisiaj do kiosków trafił nowy numer czasopisma "Komputer Świat Gry". Na płycie CD dołączonej do czasopisma znajduje się pełna polska wersja językowa gry Emergency 3. Cena najnowszego numeru wynosi 7,90 zł a oprócz Emergency 3 dołączona jest gra "Chłopaki nie płaczą".

Dodano: 06.12.2006 / slave99 Skomentuj (19)

Kolejny konkurs!
Miło nam zaprosić Was po raz kolejny na świąteczny konkurs w którym do wygrania czeka aż 5 pełnych polskich wersji Emergency 4! Wystarczy zarejestrować i wykazać się inwencją twórczą. Konkurs trwa od dziś (03.12.06r) do 20 grudnia 2006r. Zrób sobie wspaniały prezent pod choinkę.

Fundatorem nagród w konkursie jest:
Topware Poland

Dodano: 03.12.2006 / Radek_1 Skomentuj (3)

Screeny z polskiej wersji EM 4
Dzięki współpracy z firmą TopWare Poland mamy przyjemność zaprezentować pierwsze screeny z polskiej wersji językowej gry Emergency 4. Linki do screenów znajdują się w rozwinięciu newsa.

UPDATE: Emergency 4 powoli trafia do sklepów, a egzemplarze zamówione bezpośrednio u TopWare zostały już wysłane. Natomiast u nas w działach: solucje, pojazdy, personel i sprzęt nazwy poszczególnych misji oraz jednostek zostały zaktualizowane na takie, które występują w polskiej wersji gry.

Czytaj całość...
Dodano: 29.11.2006 / slave99 Skomentuj (0)

Emergency 4 już w tłoczni
Polski wydawca Emergency 4, firma TopWare Poland, poinformowała dzisiaj, że złota płyta z grą powędrowała do tłoczni. Oznacza to, iż polska wersja gry jest już ukończona i rozpoczął się proces produkcji płyt.
Od dzisiaj można też składać zamówienia przedpremierowe na grę, które zostaną zrealizowane tuż po otrzymaniu przez firmę pierwszej, jeszcze gorącej partii gry z tłoczni. Emergency 4 zostanie wydane w pełnej polskiej wersji językowej (napisy i dialogi) na początku grudnia w cenie 59 zł. Zamawiając grę na stronach internetowych firmy TopWare Poland nie musicie płacić za koszty wysyłki.

Dodano: 23.11.2006 / slave99 Skomentuj (0)