Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
 
Screeny z polskiej wersji EM 4
Dzięki współpracy z firmą TopWare Poland mamy przyjemność zaprezentować pierwsze screeny z polskiej wersji językowej gry Emergency 4. Linki do screenów znajdują się w rozwinięciu newsa.

UPDATE: Emergency 4 powoli trafia do sklepów, a egzemplarze zamówione bezpośrednio u TopWare zostały już wysłane. Natomiast u nas w działach: solucje, pojazdy, personel i sprzęt nazwy poszczególnych misji oraz jednostek zostały zaktualizowane na takie, które występują w polskiej wersji gry.

Czytaj całość...
Dodano: 29.11.2006 / slave99 Skomentuj (0)

Emergency 4 już w tłoczni
Polski wydawca Emergency 4, firma TopWare Poland, poinformowała dzisiaj, że złota płyta z grą powędrowała do tłoczni. Oznacza to, iż polska wersja gry jest już ukończona i rozpoczął się proces produkcji płyt.
Od dzisiaj można też składać zamówienia przedpremierowe na grę, które zostaną zrealizowane tuż po otrzymaniu przez firmę pierwszej, jeszcze gorącej partii gry z tłoczni. Emergency 4 zostanie wydane w pełnej polskiej wersji językowej (napisy i dialogi) na początku grudnia w cenie 59 zł. Zamawiając grę na stronach internetowych firmy TopWare Poland nie musicie płacić za koszty wysyłki.

Dodano: 23.11.2006 / slave99 Skomentuj (0)

Dział o Emergency
Zgodnie z Waszymi prośbami stworzyliśmy dziś główny dział o pierwszej części Emergency: Fighters For Life. Jeszcze jest on w trakcie tworzenia i niektóre działy mogą się nie wyświetlać. Prosimy o cierpliwość. Tym samym staliśmy się stroną o całej serii gier Emergency! Zmieniła się również struktura menu. Działy o Emergency 4 są odzwiedzane najczęściej więc przenieśliśmy je wyżej, by ułatwić Wam przeglądanie strony. Przypominamy również, że to nie koniec niespodzianek.

Dodano: 19.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Konkurs rozstrzygnięty!
Oto mamy zwycięzce konkursu. Jest nim Dawid z Warszawy. Odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania i został wyłoniony w drodze losowania. Serdecznie gratulujemy! Wszystkich, którym się nie powiodło, informujemy by często odzwiedzali naszą stronę, bo kto wie co przyniesie przyszłość... wink

Dodano: 17.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Nowy dział i spam
Oddaliśmy dziś do Waszej dyspozycji nowy dział poświęcony wersji Deluxe Emergency 4. Znajdziecie w nim wiele informacji, bardzo obszerny opis i szczegóły tego wydania, m. in. nowych misji, opcji, dodatków itp. Wszystko urozmaicone wieloma zdjęciami. Zapraszamy do lektury!

Z powodu dużej ilości spamu w komentarzach jesteśmy zmuszeni wyłączyć chwilowo możliwość dodawania swoich komentarzy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, miejmy nadzieję, że to długo nie potrwa. Póki co zapraszamy do dyskusji na naszym forum.

Dodano: 12.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)