Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Dział o Emergency
Zgodnie z Waszymi prośbami stworzyliśmy dziś główny dział o pierwszej części Emergency: Fighters For Life. Jeszcze jest on w trakcie tworzenia i niektóre działy mogą się nie wyświetlać. Prosimy o cierpliwość. Tym samym staliśmy się stroną o całej serii gier Emergency! Zmieniła się również struktura menu. Działy o Emergency 4 są odzwiedzane najczęściej więc przenieśliśmy je wyżej, by ułatwić Wam przeglądanie strony. Przypominamy również, że to nie koniec niespodzianek.

Dodano: 19.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Konkurs rozstrzygnięty!
Oto mamy zwycięzce konkursu. Jest nim Dawid z Warszawy. Odpowiedział poprawnie na wszystkie pytania i został wyłoniony w drodze losowania. Serdecznie gratulujemy! Wszystkich, którym się nie powiodło, informujemy by często odzwiedzali naszą stronę, bo kto wie co przyniesie przyszłość... wink

Dodano: 17.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Nowy dział i spam
Oddaliśmy dziś do Waszej dyspozycji nowy dział poświęcony wersji Deluxe Emergency 4. Znajdziecie w nim wiele informacji, bardzo obszerny opis i szczegóły tego wydania, m. in. nowych misji, opcji, dodatków itp. Wszystko urozmaicone wieloma zdjęciami. Zapraszamy do lektury!

Z powodu dużej ilości spamu w komentarzach jesteśmy zmuszeni wyłączyć chwilowo możliwość dodawania swoich komentarzy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, miejmy nadzieję, że to długo nie potrwa. Póki co zapraszamy do dyskusji na naszym forum.

Dodano: 12.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Polska strona Emergency 4
Od dziś, w internecie, dostępna jest oficjalna, polska strona Emergency 4. Możecie znaleźć na niej trochę screenów, informacje o cechach gry i samej grze, wymaganiach oraz mały download. Wszystko oprawione ładną, flashową grafiką. Ze strony możemy się również dowiedzieć iż polska premiera Emergency 4 ma się odbyć na początku grudnia tego roku.
Strona jest dostępna pod adresem:
http://emergency4.topware.pl

W Waszych kioskach pojawiła się pełna wersja gry Emergency 2 za jedyne 9,90zł! Jeżeli jeszcze ktoś z Was nie miał okazji zagrać w drugą część Emergency zapraszamy do kiosków po czasopismo z grami komputerowymi "CyberMycha". Na płycie wraz z Emergency 2 otrzymacie pełną wersję Worms World Party. W gazecie znajdziecie również poradnik do Emergency 2. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Przy okazji przypomnę o naszym konkursie. To jest ostatnia chwila w której spóźnialscy mogą wziąć udział, więc się pośpiesz i zarejestruj się jeszcze dziś! Do środy macie możliwość odpowiedzenia na wszystkie 9 pytań.

// Za informacje o czasopiśmie z Emergency 2 dziękujemy Michałowi smile

Dodano: 09.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (1)