Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowy dział i spam
Oddaliśmy dziś do Waszej dyspozycji nowy dział poświęcony wersji Deluxe Emergency 4. Znajdziecie w nim wiele informacji, bardzo obszerny opis i szczegóły tego wydania, m. in. nowych misji, opcji, dodatków itp. Wszystko urozmaicone wieloma zdjęciami. Zapraszamy do lektury!

Z powodu dużej ilości spamu w komentarzach jesteśmy zmuszeni wyłączyć chwilowo możliwość dodawania swoich komentarzy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu, miejmy nadzieję, że to długo nie potrwa. Póki co zapraszamy do dyskusji na naszym forum.

Dodano: 12.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Polska strona Emergency 4
Od dziś, w internecie, dostępna jest oficjalna, polska strona Emergency 4. Możecie znaleźć na niej trochę screenów, informacje o cechach gry i samej grze, wymaganiach oraz mały download. Wszystko oprawione ładną, flashową grafiką. Ze strony możemy się również dowiedzieć iż polska premiera Emergency 4 ma się odbyć na początku grudnia tego roku.
Strona jest dostępna pod adresem:
http://emergency4.topware.pl

W Waszych kioskach pojawiła się pełna wersja gry Emergency 2 za jedyne 9,90zł! Jeżeli jeszcze ktoś z Was nie miał okazji zagrać w drugą część Emergency zapraszamy do kiosków po czasopismo z grami komputerowymi "CyberMycha". Na płycie wraz z Emergency 2 otrzymacie pełną wersję Worms World Party. W gazecie znajdziecie również poradnik do Emergency 2. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Przy okazji przypomnę o naszym konkursie. To jest ostatnia chwila w której spóźnialscy mogą wziąć udział, więc się pośpiesz i zarejestruj się jeszcze dziś! Do środy macie możliwość odpowiedzenia na wszystkie 9 pytań.

// Za informacje o czasopiśmie z Emergency 2 dziękujemy Michałowi smile

Dodano: 09.11.2006 / Radek_1 Skomentuj (1)

Patch 1.3 już jest!
Pojawił już się długo wyczekiwany patch 1.3 do Emergency 4. Aby go zainstalować wystarczy uruchomić grę i wybrać tryb multiplayer a gra zostanie automatycznie zaktualizowana do wersji 1.3, lub pobrać odpowiedni plik z adresów zamieszczonych poniżej. Dzięki patchowi możliwa jest gra w trybie multiplayer z osobami posiadającymi wersję DELUXE a także kilka nowych opcji i skryptów. Jest to oficjalna wersja patcha.

Patch 1.3 do niemieckiej wersji gry
Patch 1.3 do francuskiej wersji gry

Dodano: 21.10.2006 / slave99 Skomentuj (0)

EM4 DELUXE już w sklepach
Dzisiaj do niemieckich sklepów trafiło Emergency 4 DELUXE. Pierwsze zdjęcia zawartości opakowania z grą możecie zobaczyć klikając na odpowiednie linki poniżej. Kolejne informacje o tej edycji gry oraz screenshoty zamieścimy wkrótce.

Nowy screenshot
Mapa nowego miasta w trybie gry dowolnej
Otwarte opakowanie
Zawartość: 3 płyty CD, mikrofon, instrukcja, karta pomocy podręcznej (klawiszologia), zestawienie komend radiowych, mapa nowego miasta w trybie gry dowolnej w formie plakatu

Edycja DELUXE nie ukaże się w Polsce. Jednocześnie przypominam, iż nadal nieznana jest data premiery Emergency 4 w naszym kraju.

Dodano: 20.10.2006 / slave99 Skomentuj (0)