Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowe zdjęcia i artworki
Na początek, jak pewnie wielu z Was zauważyło, posiadamy nowe logo. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Miło nam oznajmić również, że zaczeliśmy współpracę z Topware Poland. By zaostrzyć Wasz apetyt przed polską premierą otrzymaliśmy od firmy zdjęcia z gry i artworki wysokiej rozdzielczości. Przeglądać je możecie w naszej galerii oraz nowym dziale artworki. Serdzecznie zapraszamy. Już niedługo być może kolejne nowości, których na pewno się nie spodziewacie! Odwiedzajcie stronę często ich nie przegapić. Będzie to dla Was niezwykła niespodzianka.

Dodano: 14.10.2006 / Radek_1 Skomentuj (9)

Patch 1.3 beta
Wszyscy czekający na patch 1.3 do Emergency 4 już teraz mogą go wypróbować, gdyż jeszcze przez 2 tygodnie potrwają otwarte beta testy. Wszyscy zainteresowani powinni pobrać plik stąd lub stąd. Patch poprawia dotychczasowe błędy oraz wprowadza wiele zmian, np. kompatybilność z Emergency 4 Deluxe, nowe opcje i skrypty w grze oraz w edytorze. Należy pamiętać, że nie jest to ostateczna i oficjalna wersja, więc może zawierać błędy, które należy zgłaszać na tym forum. Gra w trybie multiplayer możliwa jest tylko z tymi osobami, które również zainstalowały patcha 1.3. Usunięcie go możliwe jest tylko poprzez ponowną instalację gry. Po zakończeniu testów naprawione zostaną wykryte błędy, więc finalnej wersji pliku możemy spodziewać się około 20 października, czyli przewidywanej daty premiery Emergency 4 Deluxe.

//Patch nie jest oficjalnym patchem wydanym przez Sixteen Tons Entertainment. Używasz go na własną odpowiedzialność.

Dodano: 01.10.2006 / slave99 Skomentuj (1)

Emergency 4 DELUXE
Na 20 października planowana jest niemiecka premiera Emergency 4 w wersji DELUXE w cenie ok. 50€. Emergency 4 DELUXE zawiera Emergency 4 a ponadto następujące dodatkowe cechy:

* Sterowanie pojazdami operacyjnymi za pomocą mowy poprzez dołączony mikrofon, włącznie z realistyczną i odczuwalną głosową komunikacją radiową ze wszystkimi jednostkami operacyjnymi
* Nowe operacje zagraniczne: trzy całkowicie zróżnicowane scenariusze w różnych regionach świata (np. eksplozja we wschodnioeuropejskiej elektrowni atomowej oraz trzęsienie ziemi/klęska żywiołowa w krajach trzeciego świata)
* Dodatkowy, rozległy obszar operacyjny w trybie gry dowolnej łącznie z wieloma nowymi zdarzeniami i wyzwaniami, jak również specjalne rangi i oznaczenia dla grających w wersję DELUXE na internetowej liście najlepszych wyników w trybie gry dowolnej
* Mapa nowego miasta w formie plakatu
* Dołączony mikrofon w opakowaniu z grą
* Nowe obiekty

Firma TopWare Poland nie planuje wydawać edycji DELUXE na terenie naszego kraju.

Dodano: 16.09.2006 / slave99 Skomentuj (7)

Nowy członek redakcji
Z dniem dzisiejszym do grona redakcji dołączył slave99 - Sławek. Póki co będzie informował nas o nowościach w świecie Emergency. Być może potem (czego mu życzymy) dostanie jakiś awansik ;) Serdecznie go witamy i miejmy nadzieję, że nasza współpraca będzie się układałą owocnie.

Dodano: 16.09.2006 / Radek_1 Skomentuj (1)