Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowy członek redakcji
Z dniem dzisiejszym do grona redakcji dołączył slave99 - Sławek. Póki co będzie informował nas o nowościach w świecie Emergency. Być może potem (czego mu życzymy) dostanie jakiś awansik ;) Serdecznie go witamy i miejmy nadzieję, że nasza współpraca będzie się układałą owocnie.

Dodano: 16.09.2006 / Radek_1 Skomentuj (1)

Solucje do Emergency 4
Dziś udało nam się dodać solucję do ostatniej misji Emergency 4, tym samym, wsólnie z Wami, zdołaliśmy zebrać solucje do wszystkich misji przed polską premierą :) Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli i napisali własne solucje, miejmy nadzieję, że będą wysoko oceniane i przydadzą się innym.

Dodano: 02.09.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Styl forum
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zmian na forum, dziś zakończyliśmy prace nad nowym stylem do naszego forum. Owy styl został ustawiony jako domyślny. Jeżeli jednak ktoś chce używać domyślny phpBB może ustawić go w swoim profilu. Nowy styl jest jedynie przeróbką kolorystyczną z domyślnego by bardziej pasował do kolorystyki strony. Mamy nadzieję, że będzie Wam się podobał.

Dodano: 14.07.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Problem z forum
Od wczoraj wielu z Was, przy próbie dostania się na forum, może zauważyć komunikat:
"Zostałeś wyrzucony z tego forum"
Pragnę wyjaśnić zaistniałą sytuację problemami, które wystąpiły w działaniu jednego ze skryptów. Prosimy o wyrozumiałość - robimy co w naszej mocy by forum ponownie działało jak należy. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Edit:
Wszystko wróciło do normy. Na miejsce starego skryptu, zainstalowaliśmy nowy, bardziej rozbudowany system pochwał i ostrzeżeń tak więc strzeżcie się użytkownicy! ;) Miejmy nadzieję, że tym razem problemów nie będzie.

Dodano: 05.06.2006 / Radek_1 Skomentuj (3)