Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Styl forum
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zmian na forum, dziś zakończyliśmy prace nad nowym stylem do naszego forum. Owy styl został ustawiony jako domyślny. Jeżeli jednak ktoś chce używać domyślny phpBB może ustawić go w swoim profilu. Nowy styl jest jedynie przeróbką kolorystyczną z domyślnego by bardziej pasował do kolorystyki strony. Mamy nadzieję, że będzie Wam się podobał.

Dodano: 14.07.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Problem z forum
Od wczoraj wielu z Was, przy próbie dostania się na forum, może zauważyć komunikat:
"Zostałeś wyrzucony z tego forum"
Pragnę wyjaśnić zaistniałą sytuację problemami, które wystąpiły w działaniu jednego ze skryptów. Prosimy o wyrozumiałość - robimy co w naszej mocy by forum ponownie działało jak należy. Za utrudnienia z góry przepraszamy.

Edit:
Wszystko wróciło do normy. Na miejsce starego skryptu, zainstalowaliśmy nowy, bardziej rozbudowany system pochwał i ostrzeżeń tak więc strzeżcie się użytkownicy! ;) Miejmy nadzieję, że tym razem problemów nie będzie.

Dodano: 05.06.2006 / Radek_1 Skomentuj (3)

Nowe działy
Powoli dodajemy nowe działy związane z Emergency 4. Jak wielu z Was zauważyło, co jakiś czas dochodzą nowe solucje. Kilka dni temu zakończyliśmy prace nad działem pojazdy. Dziś natomiast powstał dział personel. Zapraszamy również do pisania własnych solucji i zamieszczania ich na naszym forum w odpowiednim dziale.

Dodano: 01.06.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Emergency 4 w Polsce
Oficjalnie już wiadomo, że polskim dystrybutorem Emergency 4 będzie firma Topware.pl. Póki co, nie wiadomo kiedy i za ile gra będzie dostępna na polskim rynku. Miejmy nadzieję, że nie będzie takiego opóźnienia jak w przypadku Emergency 3.

Dodano: 18.05.2006 / Radek_1 Skomentuj (11)