Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowe działy
Powoli dodajemy nowe działy związane z Emergency 4. Jak wielu z Was zauważyło, co jakiś czas dochodzą nowe solucje. Kilka dni temu zakończyliśmy prace nad działem pojazdy. Dziś natomiast powstał dział personel. Zapraszamy również do pisania własnych solucji i zamieszczania ich na naszym forum w odpowiednim dziale.

Dodano: 01.06.2006 / Radek_1 Skomentuj (0)

Emergency 4 w Polsce
Oficjalnie już wiadomo, że polskim dystrybutorem Emergency 4 będzie firma Topware.pl. Póki co, nie wiadomo kiedy i za ile gra będzie dostępna na polskim rynku. Miejmy nadzieję, że nie będzie takiego opóźnienia jak w przypadku Emergency 3.

Dodano: 18.05.2006 / Radek_1 Skomentuj (11)

Patch 1.1 do Emergency 4
Dziś, na oficjalnej stronie Emergency 4 został opublikowany patch 1.1. Poprawia on błędy w instalacji, sprawdza oryginalność gry. Na stronie możemy również się dowiedzieć, że osoby które chcą grać w trybie multiplayer muszą się w owy patch zaopatrzyć. Jeżeli masz już Emergency 4 patcha możesz ściągnąć stąd.

Wydany został kolejny patch oznaczony numerkiem 1.2. Można go pobrać tutaj.

Dodano: 14.04.2006 / Radek_1 Skomentuj (20)

Demo Emergency 4 już jest!
Niedawno na oficjalnej stronie Emergency 4 pojawił sie link do długo oczekiwanego dema. Możecie je ściągnąć stąd bądź stąd. Demko zajmuje dokładnie 271mb, jest w nim trening oraz 2 misje. Niemiecka wersja językowa - jak zwykle. Oczywiście zapraszamy do dyskusji na temat Emergency 4 i wrażeń związanych z demkiem na naszym forum.

Dodano: 08.04.2006 / Radek_1 Skomentuj (5)