Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Patch 1.1 do Emergency 4
Dziś, na oficjalnej stronie Emergency 4 został opublikowany patch 1.1. Poprawia on błędy w instalacji, sprawdza oryginalność gry. Na stronie możemy również się dowiedzieć, że osoby które chcą grać w trybie multiplayer muszą się w owy patch zaopatrzyć. Jeżeli masz już Emergency 4 patcha możesz ściągnąć stąd.

Wydany został kolejny patch oznaczony numerkiem 1.2. Można go pobrać tutaj.

Dodano: 14.04.2006 / Radek_1 Skomentuj (20)

Demo Emergency 4 już jest!
Niedawno na oficjalnej stronie Emergency 4 pojawił sie link do długo oczekiwanego dema. Możecie je ściągnąć stąd bądź stąd. Demko zajmuje dokładnie 271mb, jest w nim trening oraz 2 misje. Niemiecka wersja językowa - jak zwykle. Oczywiście zapraszamy do dyskusji na temat Emergency 4 i wrażeń związanych z demkiem na naszym forum.

Dodano: 08.04.2006 / Radek_1 Skomentuj (5)

Zmiana "silnika" strony
Dziś, wraz z Bercikiem, zrobiliśmy nowy engine strony. Pozbyliśmy się ramek, wykorzystaliśmy technologię php i co wyszło widzicie sami :) Jeszcze jesteśmy w trakcie zmiany, więc niektóre działy mogą wyświetlać się niepoprawnie, prosimy o cierpliwość. Wkrótce planujemy "odchudzić" kod strony, by ładowała się szybciej.

Dodano: 13.03.2006 / Radek_1 Skomentuj (5)

Angielska wersja strony
Dostępna jest już oficjalna strona Emergency 4 w angielskiej i francuskiej wersji językowej. Jeżeli nie potrafisz posługiwać się językiem niemieckim, znasz za to angielski (lub francuski) to od dziś możesz śledzić świat Emergency 4 na oficjalnej stronie.

Dodano: 08.03.2006 / Radek_1 Skomentuj (2)