Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Angielska wersja strony
Dostępna jest już oficjalna strona Emergency 4 w angielskiej i francuskiej wersji językowej. Jeżeli nie potrafisz posługiwać się językiem niemieckim, znasz za to angielski (lub francuski) to od dziś możesz śledzić świat Emergency 4 na oficjalnej stronie.

Dodano: 08.03.2006 / Radek_1 Skomentuj (2)

Działy o Emergency 4
Jak wielu z Was zapewne zauważyło, dodaliśmy podmenu o "Emergency 4". Niestety nie działały w nim żadne działy. Dziś, dodaliśmy dział "O grze" oraz "Screeny", więc bierzcie się jak najszybciej za lekturę. :)

Dodano: 19.02.2006 / Radek_1 Skomentuj (1)

Strona o Emergency 4!
Dziś ruszyła oficjalna strona o Emergency 4! Dostępna jest ona pod adresem: www.emergency4.de. Niestety, cała strona jest dostępna w języku niemieckim. Jest tam pare ciekawych screenów, tapetki i inne przydatne informacje. Oczywiście będzie 20 róznotematycznych misji itp. Najciekawszą chyba rzeczą nową w Em4 będzie tryb multiplayer! Jak to będzie wyglądało? Musimy poczekać do premiery :)

Dodano: 10.02.2006 / Radek_1 Skomentuj (6)

Premiera Pl-moda v0.1b
Niedawno na naszym forum miała miejsca premiera Pl-moda 0.1b. Jako iż jest to wersja beta wszelkie bugi możecie zgłaszać w tym temacie. Dyskutować i chwalić twórców możecie tutaj ;) Mod dostępny jest oczywiście w naszym downloadzie.

Odświeżony został również dział Poradniki modów. Dodaliśmy wiele poradników które, mamy nadzieję, przydadzą Wam się w tworzeniu własnych modów. Swoimi osiągnięciami możecie się pochwalić tu.

Dodano: 22.01.2006 / Radek_1 Skomentuj (9)