Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Premiera Pl-moda v0.1b
Niedawno na naszym forum miała miejsca premiera Pl-moda 0.1b. Jako iż jest to wersja beta wszelkie bugi możecie zgłaszać w tym temacie. Dyskutować i chwalić twórców możecie tutaj ;) Mod dostępny jest oczywiście w naszym downloadzie.

Odświeżony został również dział Poradniki modów. Dodaliśmy wiele poradników które, mamy nadzieję, przydadzą Wam się w tworzeniu własnych modów. Swoimi osiągnięciami możecie się pochwalić tu.

Dodano: 22.01.2006 / Radek_1 Skomentuj (9)

Emergency 4
A więc już wszystko wiadomo ... Sixteen Tons zapowiedzialo premierę najnowszej wersji Emergency - "Emergency 4: Global Fighters for Life" na 13 kwietnia 2006 roku.

Obecnie nie jest wiadome czy i kiedy gra ukaże się w Polsce ...

Więcej szczegółów na naszym forum oraz oficjalnym forum 16t

Dodano: 19.01.2006 / bercik Skomentuj (6)

Problemy z forum
Od dnia 8 stycznia forum niedziała z powodu drobnych problemów, staramy się aby wszystko wróciło do normy. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy! Poinformujemy Was, gdy wszystko będzie wporządku.

Edit 11.01.06r
Forum już działa jak należy, zapraszamy :)

Dodano: 10.01.2006 / Radek_1 Skomentuj (4)

Wszystkiego najlepszego! :)
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, wspaniałych prezentów pod choinką, abyście mieli jak najmniej problemów z Emergency, szampańskiej zabawy w sylwestra i wszystkiego naj w Nowym Roku i na Boże Narodzenie życzy cała redakcja serwisu Emergency 2 & 3 :)

Dodano: 24.12.2005 / Radek_1 Skomentuj (2)