Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Problemy z forum
Od dnia 8 stycznia forum niedziała z powodu drobnych problemów, staramy się aby wszystko wróciło do normy. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy! Poinformujemy Was, gdy wszystko będzie wporządku.

Edit 11.01.06r
Forum już działa jak należy, zapraszamy :)

Dodano: 10.01.2006 / Radek_1 Skomentuj (4)

Wszystkiego najlepszego! :)
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, wspaniałych prezentów pod choinką, abyście mieli jak najmniej problemów z Emergency, szampańskiej zabawy w sylwestra i wszystkiego naj w Nowym Roku i na Boże Narodzenie życzy cała redakcja serwisu Emergency 2 & 3 :)

Dodano: 24.12.2005 / Radek_1 Skomentuj (2)

Nowości na stronie
Dziś dodałem trzy solucje autorstwa Nepomucena do misji 15,17 oraz 18 (Emergency 3). Dodałem również poradnik Bercika o pisaniu skryptów do misji (Dział Poradnik Modów). Na koniec dodałem chowające się menu, może komuś się przyda ;) Jeżeli będzie Wam źle działać to napiszcie w komentarzu bądź na forum.

Dodano: 11.12.2005 / Radek_1 Skomentuj (0)

Skryptologia :-)
Opublikowałem poradnik dotyczący tworzenia skryptów misji (tych odpowiedzialnych za kontrolę nad sukcesem i porażką oraz wydarzenia w trakcie gry). Poradnik dostępny pod adresem - http://technika.newworld.n17.waw.pl/gry/emergency/em3_mod/. Na stronie także mini mod mojego autorstwa prezentujący kilka nowych funkcjonalności - "Development Demo Mod" (obecnie w wersji 0.1).

Dodano: 05.12.2005 / bercik Skomentuj (0)