Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Skryptologia :-)
Opublikowałem poradnik dotyczący tworzenia skryptów misji (tych odpowiedzialnych za kontrolę nad sukcesem i porażką oraz wydarzenia w trakcie gry). Poradnik dostępny pod adresem - http://technika.newworld.n17.waw.pl/gry/emergency/em3_mod/. Na stronie także mini mod mojego autorstwa prezentujący kilka nowych funkcjonalności - "Development Demo Mod" (obecnie w wersji 0.1).

Dodano: 05.12.2005 / bercik Skomentuj (0)

Sprzedaż wysyłkowa Em3 PL
Jak podaje Topware.pl, od dziś gra Emergency 3 w polskiej wersji językowej (teksty i dialogi) dostępna jest w sprzedaży wysyłkowej - cena tylko 59zł. Premiera planowana jest za tydzień. Zamówienia w sprzedaży wysyłkowej będą realizowane jeszcze przed premierą.Chcesz zamówć Emergency 3 i grać już za pare dni? Zapraszamy tutaj: http://www.topware.pl/produkt_s.php?id=70&p=1.

Dodano: 21.10.2005 / Radek_1 Skomentuj (29)

Emergency 3 już w tłoczni!
Jak podał oficjalny dystrybutor Emergency 3 w Polsce, gra trafiła właśnie do tłoczni i będzie dostępna w sklepach jeszcze w tym miesiącu za jedyne 59zł! Biegnijmy do sklepów! wink

Dodano: 19.10.2005 / Radek_1 Skomentuj (7)

Oficjalna strona Em3
Niedawno pojawiła się w internecie oficjalna polska strona Emergency 3. Co prawda za dużo na niej nie ma informacji, ale wkońu jest to jakiś krok do przodu w związku z premierą Emerency 3 w Polsce. Pozostaje nam czekać.

Dodano: 08.09.2005 / Radek_1 Skomentuj (25)