Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Oficjalna strona Em3
Niedawno pojawiła się w internecie oficjalna polska strona Emergency 3. Co prawda za dużo na niej nie ma informacji, ale wkońu jest to jakiś krok do przodu w związku z premierą Emerency 3 w Polsce. Pozostaje nam czekać.

Dodano: 08.09.2005 / Radek_1 Skomentuj (25)

Nowe solucje do Em2
Dodane zostały dzisiaj dwie solucje do Emergency 2, solucje do misji 20 oraz 14 napisał Ernest-11. Dzięki i zachęcamy wszystkich do współtworzenia serwisu. smile

Edit:
Dodałem możliwość oceniania solucji, pomogła Ci? Wystaw jej pozytywną ocenę! A może źle jest napisana i nic z niej nie zrozumiałeś? Wystaw słabą ocenę. Nowością jest również możliwość dodania swojej porady w działach "Porady"

Dodano: 03.09.2005 / Radek_1 Skomentuj (1)

Nowa księga gości!
Od dziś mamy na stronie nową księge gości! Zapraszam do wpisywania się :) Mam nadziej, że przypadnie Wam do gustu.

Edit (23.08.05):
Dodałem na forum możliwość "szybkiej odpowiedzi" oraz na stronie głównej podgląd ilu użytkowników jest obecnie na forum. Kliknięcie w link pokazuje trochę szczegółów. Dodałem również możliwość raportowania postów łamiących regulamin forum.

Dodano: 14.08.2005 / Radek_1 Skomentuj (0)

Premiera Emergency 3 PL
Według najnowszych informacji podanych na stronach Topware.pl wynika, że premiera odbędzie się jednak we wrześniu, a nie jak do tej pory podawali w sierpniu. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać :)

Dodano: 09.08.2005 / Radek_1 Skomentuj (7)