Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowa księga gości!
Od dziś mamy na stronie nową księge gości! Zapraszam do wpisywania się :) Mam nadziej, że przypadnie Wam do gustu.

Edit (23.08.05):
Dodałem na forum możliwość "szybkiej odpowiedzi" oraz na stronie głównej podgląd ilu użytkowników jest obecnie na forum. Kliknięcie w link pokazuje trochę szczegółów. Dodałem również możliwość raportowania postów łamiących regulamin forum.

Dodano: 14.08.2005 / Radek_1 Skomentuj (0)

Premiera Emergency 3 PL
Według najnowszych informacji podanych na stronach Topware.pl wynika, że premiera odbędzie się jednak we wrześniu, a nie jak do tej pory podawali w sierpniu. Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać :)

Dodano: 09.08.2005 / Radek_1 Skomentuj (7)

Data premiery Emergency 3 PL
Jak podaje serwis "Gry Online" polska wersja trzeciej część serii Emergency ma ukazać się 12 lipca. Gra zajmować ma dwa krążki CD, a wydawcą jest oczywiście "TopWare Polska". Czekamy z niecierpliwością.

Aktualizacja:
Niestety z najnowszych informacji na stronach TopWare wynika że premiera EM3 odbędzie się dopiero w sierpniu sad

Dodano: 15.06.2005 / bercik Skomentuj (10)

I znów dodane nowe działy
Dziś zabraliśmy się za kategorie Emergency 3. Działy "Pojazdy" i "Sprzęt" są już ukończone całkowicie ( czyli opisy i obrazki). Napisaliśmy dział "FAQ", który mam nadzieję, będziecie odwiedzali. Następnie dodaliśmy dział "Kody", o który już dawno prosiliście. Ostatnią nowością jest dział "Poradniki modów", w którym będziecie mogli się dowiedzieć jak tworzyć własne mody! Narazie skromnie jest tylko jeden poradnik (autorstwa _maroko.nine.one) w którym dowiecie się jak stworzyć własną misję.

Dodano: 04.06.2005 / Radek_1 Skomentuj (1)