Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Data premiery Emergency 3 PL
Jak podaje serwis "Gry Online" polska wersja trzeciej część serii Emergency ma ukazać się 12 lipca. Gra zajmować ma dwa krążki CD, a wydawcą jest oczywiście "TopWare Polska". Czekamy z niecierpliwością.

Aktualizacja:
Niestety z najnowszych informacji na stronach TopWare wynika że premiera EM3 odbędzie się dopiero w sierpniu sad

Dodano: 15.06.2005 / bercik Skomentuj (10)

I znów dodane nowe działy
Dziś zabraliśmy się za kategorie Emergency 3. Działy "Pojazdy" i "Sprzęt" są już ukończone całkowicie ( czyli opisy i obrazki). Napisaliśmy dział "FAQ", który mam nadzieję, będziecie odwiedzali. Następnie dodaliśmy dział "Kody", o który już dawno prosiliście. Ostatnią nowością jest dział "Poradniki modów", w którym będziecie mogli się dowiedzieć jak tworzyć własne mody! Narazie skromnie jest tylko jeden poradnik (autorstwa _maroko.nine.one) w którym dowiecie się jak stworzyć własną misję.

Dodano: 04.06.2005 / Radek_1 Skomentuj (1)

Dodane kolejne działy.
Na początek muszę wspomnieć, że dodałem solucje do Emergency 3 misji 2,3 i 4 mojego autorstwa. Dział Emergency 3 "Personel" jest już zupełnie skończony. Pracuję teraz nad pojazdami i sprzętem (dodałem zdjęcia sprzętu, brakuje tylko opisu). W najbliższym czasie zapewne będą działać w pełni kolejne działy.
Edit
Dział "Sprzęt" skończony. Niedługo również skończe dział "Pojazdy"

Dodano: 23.05.2005 / Radek_1 Skomentuj (1)

Dodane solucje
Dzisiaj dodaliśmy na stronę solucje do Emergency 3 - mianowicie do misji: 9, 10, 11, 12 autorstwa _marko.nine.one oraz 14 autorstwa matiego. Dzięki Wam za udostępnienie.

Dodano: 13.05.2005 / Radek_1 Skomentuj (4)