Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
I znów dodane nowe działy
Dziś zabraliśmy się za kategorie Emergency 3. Działy "Pojazdy" i "Sprzęt" są już ukończone całkowicie ( czyli opisy i obrazki). Napisaliśmy dział "FAQ", który mam nadzieję, będziecie odwiedzali. Następnie dodaliśmy dział "Kody", o który już dawno prosiliście. Ostatnią nowością jest dział "Poradniki modów", w którym będziecie mogli się dowiedzieć jak tworzyć własne mody! Narazie skromnie jest tylko jeden poradnik (autorstwa _maroko.nine.one) w którym dowiecie się jak stworzyć własną misję.

Dodano: 04.06.2005 / Radek_1 Skomentuj (1)

Dodane kolejne działy.
Na początek muszę wspomnieć, że dodałem solucje do Emergency 3 misji 2,3 i 4 mojego autorstwa. Dział Emergency 3 "Personel" jest już zupełnie skończony. Pracuję teraz nad pojazdami i sprzętem (dodałem zdjęcia sprzętu, brakuje tylko opisu). W najbliższym czasie zapewne będą działać w pełni kolejne działy.
Edit
Dział "Sprzęt" skończony. Niedługo również skończe dział "Pojazdy"

Dodano: 23.05.2005 / Radek_1 Skomentuj (1)

Dodane solucje
Dzisiaj dodaliśmy na stronę solucje do Emergency 3 - mianowicie do misji: 9, 10, 11, 12 autorstwa _marko.nine.one oraz 14 autorstwa matiego. Dzięki Wam za udostępnienie.

Dodano: 13.05.2005 / Radek_1 Skomentuj (4)

Nowy hosting
Wkońcu jesteśmy na jakimś normalnym serwerze z czego się bardzo cieszę smile Dołączyliśmy do elitarnej federacji gier-online tongue Mamy do dyspozycji teraz konto 100mb z obsługą php oraz MySQL, co za tym idzie system newsów jest już zupełnie zintegrowany ze stroną. Forum również jest już na tym koncie. Przy okazji została zainstalowana nowa wersja tj z 2.0.1 na 2.0.14 oczywiście wgraliśmy starą bazę danych z dnia 29.04.05 godz. 23:00 więc żadne post nie został utracony :) Jedynym skutkiem ubocznym nowego hostingu jest reklama u góry :P

Dodano: 30.04.2005 / Radek_1 Skomentuj (0)