Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Zmiany na forum
Od jakiegoś czasu na naszym forum nie dzieje się najlepiej, ciągłe kłótnie, wyzwiska, dlatego przyszedł czas by podjąć kroki, aby zaradzić i poprawić tę sytuację. Co za tym idzie:
- nowa ranga "młody moderator" oraz nominacje dla: Apollo, Wojteq oraz Kamzik.
- redukcja ostrzeżeń, każdy użytkownik zaczyna od 0.
- redukcja liczby możliwych ostrzeżeń z 5 do 3 (przy trzecim ban).
- możliwe kary za nieprzestrzeganie regulaminu: blokada shoutbox'a, ostrzeżenie, ban na 7 dni, kolejny na miesiąc oraz ostatni - na stałe.

Od dziś również surowiej będziemy karać za nieprzestrzeganie regulaminu, więc o bana będzie łatwiej. Bez względu kto rozpocznie kłótnie każdy uczestnik będzie otrzymywał ostrzeżenie. Tak samo z blokadą SB. Jeżeli ktoś uważa, że ostrzeżenie otrzymał niesłusznie można się odwołać pisząc PW do kogoś ze starszego grona moderatorów.

Mamy nadzieję, że te kroki pomogą w utrzymaniu porządku.

Dodano: 18.11.2012 / Radek_1 Skomentuj (6)

Solucje do Emergency 2
Premiera Emergency 2013 już za nami. Nowych informacji o Emergency 5 póki co brak. Proponujemy więc w międzyczasie rozerwać się i powspominać trochę przy klasyce gatunku: Emergency 2! A jeżeli ktoś będzie miał jakikolwiek problem z przejściem którejś z 25 dostępnych misji (ah, kiedyś kampanie były takie długie i rozbudowane!) może skorzystać z naszych nowych solucji umieszczonych w dziale Solucje do Emergency 2. Dodatkowo może posiłkować się wideo-solucjami.

Przypominamy, że ponownie powinno działać umieszczanie zdjęć w galerii.

Dodano: 13.11.2012 / Radek_1 Skomentuj (3)

Premiera Emergency 2013 już dzisiaj!
Emergency 2013Od dzisiaj wszyscy spragnieni nowych wrażeń fani serii Emergency mogą zaspokoić je zaopatrując się w nową wersję gry: Emergency 2013.

Przypominamy, że w stosunku do wersji 2012 gracze otrzymują szereg zmian:
- 4 nowe misje
- nową mapę w trybie swobodnej gry
- nową jednostkę: dron strażacki
Dodatkowo edycja 2013 oferuje zawartość z wersji Deluxe niedostępnej w Polsce.

Gra dostępna jest w wersji pudełkowej a także w cyfrowej dystrybucji w cenie 29,99€ oraz jako aktualizacja dla posiadaczy Emergency 2012 w cenie 9,99€. Niestety na razie nieznane są żadne nowe informacje na temat ewentualnego wydania produktu w Polsce.

Zachęcamy do dyskusji na naszym forum.

Oficjalny trailer Emergency 2013 - http://www.youtube.com/watch?v=iY90kPs7aec

Dodano: 09.11.2012 / slave99 Skomentuj (5)

Nowe screenshoty z Emergency 2013
Emergency 2013Już jutro nastąpi premiera Emergency 2013 a my mamy dla Was skrót najważniejszych informacji oraz 5 nowych screenshotów!

Tematem przewodnim jest wybuch wulkanu zagrażający Europie. Gra zawierać będzie wszystkie elementy występujące w Emergency 2012 i w wersji Deluxe oraz dodatkowo 4 nowe misje, nową mapę w trybie swobodnej gry i nową jednostkę: dron strażacki.
W górach Eifel gracz musi poradzić sobie z pożarami lasów występującymi wzdłuż znanego toru wyścigowego a na wyspie Sylt przeprowadzić morską operację ratowniczą. Zagrożony jest także słynny wiedeński Prater oraz ludzie znajdujący się na diabelskim młynie. Misję finałową przyjdzie nam przeprowadzić w Wiecznym Mieście, gdzie na placu św. Piotra ziemia została rozpruta - istne piekło na ziemi! Siły ratownicze muszą zrobić wszystko, żeby uratować ludzi znajdujących się w strefie zagrożenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii na naszym facebookowym profilu!Dodano: 08.11.2012 / slave99 Skomentuj (2)