Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowe screeny z Emergency 2013
Zapraszamy do naszej galerii po nową dawkę screenów z Emergency 2013. Po lewej stronie widzicie artwork nowej jednostki - podoba Wam się? :)

Dodatkowo utworzyliśmy nasz profil na Facebooku. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami i screenami z Emergency 2013 oraz Emergency 5 to musicie go polubić! Po lewej stronie pod menu znajdziecie przycisk do "lajkowania", a sam profil dostępny jest tutaj. Póki co zbyt wiele treści tam nie ma, ale postaramy się dodać to i owo w miarę upływu czasu. Was też zachęcamy do dyskusji i publikowania informacji!Dodano: 12.10.2012 / Radek_1 Skomentuj (5)

Emergency także na iPhone'a i system Android jesienią 2012!
Po udanym debiucie Emergency na iPada, przyszła pora na kolejne urządzenia mobilne. W dniu dzisiejszym zapowiedziano Emergency w wydaniu na iPhone'a oraz na urządzenia z systemem Android!
Nowa wersja gry bazować będzie na tej znanej nam z iPada. Zostanie wzbogacona o nowe funkcjonalności, a także zostaną wyeliminowane błędy wykryte w wersji na to urządzenie. Dodatkowo aplikacja zaoferuje możliwość zakupienia nowej kampanii składającej się z trzech misji, w której zadaniem będzie zapobiegnięcie stopienia rdzenia reaktora w elektrowni jądrowej. Oprócz tego gra zostanie wzbogacona o centrum dowodzenia z podlegającymi nam jednostkami a dzięki dodaniu mapy lepiej będzie można orientować się w terenie.


Gra zostanie wydana jeszcze tej jesieni na system Android oraz iPhone'a 3, 4, 4S i 5. Aktualizacji doczeka się także wersja na iPada.

Dodano: 11.10.2012 / slave99 Skomentuj (6)

Emergency na iPada (także po polsku)!
10 lipca miała miejsce premiera Emergency na iPada. Gra została wydana w kilku wersjach językowych - oprócz takich języków jak angielski, niemiecki, francuski i hiszpański pojawiają się także bardziej egzotyczne: japoński i polski :)

Gra kosztuje 2,99 € a swym wyglądem oraz dostępnymi misjami (w sumie 13) przypomina dobrze nam znane Emergency 2. Oczywiście poprawiono grafikę w stosunku do pierwowzoru i dostosowano interfejs gry do urządzeń z ekranem dotykowym. Niestety nie mieliśmy okazji przetestować gry na własnej skórze, ale użytkownicy ocenili ją bardzo wysoko przyznając 4,5 na 5 gwiazdek w sklepie iTunes. Emergency znalazło się także na pierwszym miejscu na listach najczęściej kupowanych gier w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech oraz w pierwszej dziesiątce w ponad 10 innych europejskich krajach.

Jak niedawno dowiedzieliśmy się z przecieków, producent gry planuje już wydanie jej na inne urządzenia mobilne. Szczegóły powinny być znane jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Dodano: 21.09.2012 / slave99 Skomentuj (3)

Kolejne informacje o Emergency 2013
Emergency 2013 W sieci opublikowano kilka nowych informacji dotyczących produktów z serii Emergency.

Jak zapewnia twórca gry, Emergency 5 ma nawiązywać do korzeni serii. Zostaną poprawione wszystkie błędy znane nam z poprzedniej wersji gry, a także zostaną wprowadzone zmiany sugerowane przez fanów. Informacje zwrotne, jak i sama społeczność graczy traktowane są bardzo poważnie, na co dowodem ma być m.in. nałożenie nacisku w głównej mierze na możliwość tworzenia modów, stąd np. pojawi się nowy edytor.

Użytkownicy Emergency 4 i Emergency 4 Deluxe będą mogli zaktualizować grę do wersji 2013 po uiszczeniu dodatkowej opłaty, jednak ma być to to rozsądna cena. W zamian otrzymamy dostęp do nowych jednostek (do tej pory wymieniono dron strażacki), 4 nowych misji i nowej mapy w trybie wolnej gry.

Emergency 2013Ujawniono także lokalizacje nowych misji:
1. Niemiecka wyspa Sylt
2. Watykan
3. Wiedeń
4. Niemieckie góry Eifel

Źródło, tłumaczenie slave99.

Dodano: 19.09.2012 / Radek_1 Skomentuj (4)