Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Emergency 5 już dostępne w Polsce!
Emergency 5 jest już dostępne w Polsce. Można je zamówić w wielu sklepach Internetowych (np. muve.pl, cdaction.pl, sklep.gry-online.pl) oraz zwykłych (np. Empik).

Dodatkowo, dziś wyszedł patch oznaczony numerem 1.2, który być może rozwiązuje problem optymalizacji gry. Zajmuje on 621mb i można go pobrać stąd

Edit: kolejny patch
Wyszedł patch 1.2.1, można go pobrać z powyższej lokalizacji.

I kolejny patch dostępny
Patch 1.2.2 został opublikowany i jest dostępny na tej stronie.

Dodano: 06.12.2014 / Radek_1 Skomentuj (41)

Patch do Emergency 5
Pojawiły się już dwa patche do Emergency 5. Niestety, nie jest podane co poprawiają.

Oba patche dostępne są na stronie: http://em5.world-of-emergency.com/patch

Dodano: 02.12.2014 / Radek_1 Skomentuj (2)

Premiera Emergency 5 już niebawem
Prezentujemy zdjęcia z gry oraz jedno dodatkowe prezentujące edytor:Dodano: 25.11.2014 / Radek_1 Skomentuj (8)

Emergency 5 po polsku już w grudniu!
Cenega, partner dystrybucyjny firmy Deep Silver w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Symulator misji ratunkowych: Emergency 5. Tytuł ukaże się 5 grudnia w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej na PC. Gra będzie dostępna w wersji pudełkowej i cyfrowej. Za lokalizację odpowiada firma QLOC S.A.

W symulatorze Emergency 5, gracze pokierują przebiegiem skomplikowanych misji ratunkowych na trzech ogromnych i szczegółowych mapach. W tym celu będą można korzystać z dużej puli pojazdów i sił specjalnych oraz będą musieli upewnić się, że wszyscy znajdą się we właściwym miejscu o właściwym czasie. Odpowiednia strategia by powstrzymać chaos jest tu kluczowa. W trybie współpracy maksymalnie czterech graczy będzie mogło połączyć swe siły by zająć się specjalnymi zadaniami w trybie wieloosobowym. Dzięki ulepszonemu edytorowi, gracze będą mogli modyfikować istniejącą lub tworzyć nową zawartość i dzielić się nią z ogromną społecznością fanów.

Cechy gry:
  • Porywające wielkie operacje: nieprzewidywalne katastrofy czają się na każdym kroku i mogą zaskoczyć Cię w najmniej spodziewanym momencie
  • 3 olbrzymie mapy: możesz zarządzać służbami ratunkowymi w Monachium, Hamburgu i Berlinie. Miasta są odwzorowane z dbałością o najmniejsze szczegóły.
  • Ponad 20 jednostek operacyjnych I powietrznych: do Twojej dyspozycji zostaje oddany szeroki wachlarz pojazdów policyjnych, strażackich, ratowniczych i pomocy technicznej.
  • Gra wieloosobowa: tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy w jednej drużynie.
  • Doskonały edytor: narzędzie pozwalające graczom tworzyć własne mapy, a nawet – po raz pierwszy w historii – współpracować ze sobą przy projekcie przez Internet.


Grę można już zamawiać w przedsprzedaży na: muve.pl, sklep.cdaction.pl, oraz sklep.gry-online.pl.

Nowy angielski trailer do gry:


Dodano: 23.11.2014 / Radek_1 Skomentuj (7)