Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Rozbudowa galerii
W naszej galerii, wspólnymi siłami, zgromadziliśmy już prawie 200 zdjęć. Nadszedł więc czas, aby utworzyć nowe sub-kategorie w celu łatwiejszego przeglądania i odnalezienia interesujących zdjęć. Macie możliwość dodawania zdjęć straży pożarnej do odpowiednich subkategorii - lekkie, średnie, ciężkie, specjalne, siedziby jednostek.
Dodatkowo, każde dodane już zdjęcie możecie raportować, jeżeli uważacie, że jest w nieodpowiedniej kategorii. Być może najaktywniejsze osoby (w dodawaniu nowych i raportowaniu dodanych już zdjęć) zostaną opiekunami naszej galerii? :)
Ostatnią nowością jest mały "ficzer" na stronie główniej - losowe zdjęcie z galerii widoczne pod lewym menu.

Zachęcamy oczywiście wszystkich do dodawania nowych zdjęć! :)

Dodano: 03.09.2012 / Radek_1 Skomentuj (5)

Problemy z bazą danych
Od dnia 15 maja forum oraz niektóre podstrony są niedostępne. Jest to spowodowane problemami z bazą danych. Niestety nie jest to zależne od nas i nie mamy informacji kiedy wszystko powróci do normy. Być może to mała usterka i za parę-paręnaście godzin wszystko powróci do normy. Jeżeli w ciągu najbliższych dni administratorzy serwerów gry-online.pl nie naprawią problemu, postaramy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów. Za niedogodności przepraszamy, liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Jeżeli będziemy mieć więcej informacji, pojawią się one na stronie.

EDIT: Wygląda na to, że wszystko już działa tak jak powinno. Mamy nadzieję, że tak pozostanie :) .

Dodano: 16.05.2012 / Radek_1 Skomentuj (32)

Wywiad z twórcami PL-Moda
Prace nad modem wciąż trwają. Na forum niedawno pojawił się temat, w którym użytkownicy mogli zadawać pytania twórcom PL-Moda. Następnie wybrali te najbardziej interesujące, aby udzielić na nie odpowiedzi na łamach naszego serwisu. Dziś nadszedł czas na publikację całego wywiadu oraz paru zdjęć z aktualnego PL-Moda. Zapraszamy do lektury!

Twórcy mają nadzieję, że wywiad ten choć trochę zaspokoi Waszą ciekawość :)

Wywiad dostępny jest tutaj.

Dodano: 05.05.2012 / Radek_1 Skomentuj (196)

Szósta odsłona Emergency?
To już pewne! Rozpoczęły się prace nad szóstą częścią serii Emergency! Producentem gry pozostaje Quadriga Games z Ralph'em Stock'iem na czele (tj. głównego twórcę serii Emergency).
Z tego co zdążyliśmy się dowiedzieć, w kolejnej części powróci możliwość tworzenia modyfikacji do gry. W kampanii pojawią się misje, które odzwierciedlać będą prawdziwe akcje ratunkowe (np. zamach na metro Londynie z 2004 roku, atak terrorystyczny na szkołę w Biesłanie). Nowością będą również misje bonusowe w postaci treningu jednostek, które będą rozwijać umiejętności. Niestety, nie udało się potwierdzić, ani zaprzeczyć informacjom o tym, czy będzie możliwość sterowania pojazdami ratunkowymi osobiście z perspektywy FPP.

Już wkrótce na naszej stronie pierwsze zdjęcia!

Edit:
Chcielibyśmy nie pisać tego, ale niestety musimy. Jak zapewne większość z Was się domyśliła, treść tego newsa była żartem primaaprilisowym. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na prawdziwe informacje o nowej części Emergency.

Dodano: 31.03.2012 / Radek_1 Skomentuj (18)