Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Jest zapowiedź Emergency 5 oraz Emergency 2013 !
Miło nam zakomunikować iż informacje, które krążą od jakiegoś czasu na naszym forum oraz w komentarzach do newsów, okazują się być prawdą. Jeżeli ktoś jednak nie śledzi forum i komentarzy, to spieszymy z wyjaśnieniami.
Na stronach Quadriga Games (producent Emergency 2012) oraz Sixteen Tons Entertainment (producent Emergency 1-4) pojawiły się informacje o kolejnych odsłonach Emergency.

Emergency 5 jest długo wyczekiwanym sequelem wciąż rozwijanego, klasycznego Emergency 4. "Tworzenie modów w Emergency 5 ponownie będzie kluczowym elementem gry, ponieważ wiem jak chętnie nasi fani tworzą własne jednostki i misje" - powiedział Ralph Stock, twórca serii i CEO Sixteen Tons Entertainment. Data premiery Emergency 5 nie została jeszcze ustalona.

Aby skrócić czas oczekiwania na Emergency 5, użytkownikom Emergency 4 zostanie zaoferowana kampania składająca się z czterech nowych misji, nowej mapy w trybie wolnej gry i dodatkowych jednostek. Wybuch superwulkanu zagrażać będzie całej Europie - ratownicy będą musieli poradzić sobie z:
- pożarami lasów,
- erupcjami,
- toksycznymi gazami
- wzburzonymi obywatelami.

Emergency 2013 zawierać będzie kampanię do pobrania za pośrednictwem cyfrowych platform dystrybucji (będzie wymagana podstawowa wersja gry) a także zostanie wydane w wersji pudełkowej zawierającej nową kampanię i zawartość z Emergency 4 Deluxe. Deep Silver i Quadriga Games zapowiedziały premierę Emergency 2013 na 2 listopada 2012 r.

W niektórych sklepach internetowych już można zamawiać Emergency 2013.

Jak dla nas powyższa wiadomość to same pozytywy, a dla Was? smile

Dodano: 17.09.2012 / Radek_1 Skomentuj (7)

Rozbudowa galerii
W naszej galerii, wspólnymi siłami, zgromadziliśmy już prawie 200 zdjęć. Nadszedł więc czas, aby utworzyć nowe sub-kategorie w celu łatwiejszego przeglądania i odnalezienia interesujących zdjęć. Macie możliwość dodawania zdjęć straży pożarnej do odpowiednich subkategorii - lekkie, średnie, ciężkie, specjalne, siedziby jednostek.
Dodatkowo, każde dodane już zdjęcie możecie raportować, jeżeli uważacie, że jest w nieodpowiedniej kategorii. Być może najaktywniejsze osoby (w dodawaniu nowych i raportowaniu dodanych już zdjęć) zostaną opiekunami naszej galerii? :)
Ostatnią nowością jest mały "ficzer" na stronie główniej - losowe zdjęcie z galerii widoczne pod lewym menu.

Zachęcamy oczywiście wszystkich do dodawania nowych zdjęć! :)

Dodano: 03.09.2012 / Radek_1 Skomentuj (5)

Problemy z bazą danych
Od dnia 15 maja forum oraz niektóre podstrony są niedostępne. Jest to spowodowane problemami z bazą danych. Niestety nie jest to zależne od nas i nie mamy informacji kiedy wszystko powróci do normy. Być może to mała usterka i za parę-paręnaście godzin wszystko powróci do normy. Jeżeli w ciągu najbliższych dni administratorzy serwerów gry-online.pl nie naprawią problemu, postaramy się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się szczegółów. Za niedogodności przepraszamy, liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Jeżeli będziemy mieć więcej informacji, pojawią się one na stronie.

EDIT: Wygląda na to, że wszystko już działa tak jak powinno. Mamy nadzieję, że tak pozostanie :) .

Dodano: 16.05.2012 / Radek_1 Skomentuj (32)

Wywiad z twórcami PL-Moda
Prace nad modem wciąż trwają. Na forum niedawno pojawił się temat, w którym użytkownicy mogli zadawać pytania twórcom PL-Moda. Następnie wybrali te najbardziej interesujące, aby udzielić na nie odpowiedzi na łamach naszego serwisu. Dziś nadszedł czas na publikację całego wywiadu oraz paru zdjęć z aktualnego PL-Moda. Zapraszamy do lektury!

Twórcy mają nadzieję, że wywiad ten choć trochę zaspokoi Waszą ciekawość :)

Wywiad dostępny jest tutaj.

Dodano: 05.05.2012 / Radek_1 Skomentuj (196)