Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Wywiad z twórcami PL-Moda
Prace nad modem wciąż trwają. Na forum niedawno pojawił się temat, w którym użytkownicy mogli zadawać pytania twórcom PL-Moda. Następnie wybrali te najbardziej interesujące, aby udzielić na nie odpowiedzi na łamach naszego serwisu. Dziś nadszedł czas na publikację całego wywiadu oraz paru zdjęć z aktualnego PL-Moda. Zapraszamy do lektury!

Twórcy mają nadzieję, że wywiad ten choć trochę zaspokoi Waszą ciekawość :)

Wywiad dostępny jest tutaj.

Dodano: 05.05.2012 / Radek_1 Skomentuj (196)

Szósta odsłona Emergency?
To już pewne! Rozpoczęły się prace nad szóstą częścią serii Emergency! Producentem gry pozostaje Quadriga Games z Ralph'em Stock'iem na czele (tj. głównego twórcę serii Emergency).
Z tego co zdążyliśmy się dowiedzieć, w kolejnej części powróci możliwość tworzenia modyfikacji do gry. W kampanii pojawią się misje, które odzwierciedlać będą prawdziwe akcje ratunkowe (np. zamach na metro Londynie z 2004 roku, atak terrorystyczny na szkołę w Biesłanie). Nowością będą również misje bonusowe w postaci treningu jednostek, które będą rozwijać umiejętności. Niestety, nie udało się potwierdzić, ani zaprzeczyć informacjom o tym, czy będzie możliwość sterowania pojazdami ratunkowymi osobiście z perspektywy FPP.

Już wkrótce na naszej stronie pierwsze zdjęcia!

Edit:
Chcielibyśmy nie pisać tego, ale niestety musimy. Jak zapewne większość z Was się domyśliła, treść tego newsa była żartem primaaprilisowym. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na prawdziwe informacje o nowej części Emergency.

Dodano: 31.03.2012 / Radek_1 Skomentuj (18)

Walentynkowy prezent
Z okazji walentynek gagar oraz WojteQ postanowili odświeżyć model Mercedesa Atego GBA do Emergency 4 i udostępnić poprawioną wersję do pobrania. Model można pobrać z działu Mody. Chłopaki postarali się ułatwić dodawanie pojazdu do modyfikacji tworząc dokładny poradnik dołączony do modelu. Życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych z modelami dostępnymi na naszej stronie.

Czytaj całość...
Dodano: 14.02.2012 / Zari Skomentuj (2)

Shoutbox na forum
Zgodnie z życzeniami użytkowników udostępniamy dziś shoutbox na naszym forum. Jest to coś w rodzaju chat'a, gdzie na bieżąco można podyskutować z użytkownikami forum :)

Pamiętajcie jednak, że regulamin również tam obowiązuje. Mamy nadzieję, że nowy dodatek przypadnie wszystkim do gustu.

Czytaj całość...
Dodano: 05.02.2012 / Radek_1 Skomentuj (0)