Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Walentynkowy prezent
Z okazji walentynek gagar oraz WojteQ postanowili odświeżyć model Mercedesa Atego GBA do Emergency 4 i udostępnić poprawioną wersję do pobrania. Model można pobrać z działu Mody. Chłopaki postarali się ułatwić dodawanie pojazdu do modyfikacji tworząc dokładny poradnik dołączony do modelu. Życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych z modelami dostępnymi na naszej stronie.

Czytaj całość...
Dodano: 14.02.2012 / Zari Skomentuj (2)

Shoutbox na forum
Zgodnie z życzeniami użytkowników udostępniamy dziś shoutbox na naszym forum. Jest to coś w rodzaju chat'a, gdzie na bieżąco można podyskutować z użytkownikami forum :)

Pamiętajcie jednak, że regulamin również tam obowiązuje. Mamy nadzieję, że nowy dodatek przypadnie wszystkim do gustu.

Czytaj całość...
Dodano: 05.02.2012 / Radek_1 Skomentuj (0)

Nowa galeria!
Oddajemy dziś do Waszego użytku nową galerię. Możecie tam przeglądać zdjęcia (z PL-Moda, PRL Moda, jednostek straży, policji, pogotowia itp), które dodali inni użytkownicy. Możecie również zamieszczać tam swoje zdjęcia oraz komentować zdjęcia innych. Wystarczy jedynie mieć konto na naszym forum. Dodatkowo, po dodaniu zdjęcia otrzymujesz linki, które możesz pokazać znajomym albo wstawić zdjęcie bezpośrednio na forum.

Wszelkie sugestie, pomysły czy błędy prosimy zgłaszać na forum lub w komentarzach do tego newsa.

Zachęcamy do korzystania, dodawania zdjęć i komentowania! :)

Dodano: 16.01.2012 / Radek_1 Skomentuj (1)

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Wszystkim użytkownikom naszego serwisu chcemy złożyć serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, dużo prezentów pod choinką, aby w końcu PL-Mod i PRL Mod wyszły, udanej zabawy sylwestrowej :) Oby rok 2012 był dla wszystkich lepszy niż ten mijający!Dodano: 23.12.2011 / Radek_1 Skomentuj (9)