Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Wyniki konkursu
Po małym opóźnieniu już są oficjalne wyniki naszego trzeciego konkursu! Przypominamy, że do rozdania mieliśmy 3 egzemplarze gry Emergency 2012 w polskiej wersji językowej ufundowanej przez Techland.
Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń. Nie da się jednak ukryć, że pytania były trudne i tylko prawdziwi fani serii gier Emergency mogli znać na nie odpowiedzi.
W sumie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania udzieliło nam 20 osób. Wśród tych 20 osób wybraliśmy 2 najlepsze pomysły dotyczące rozwoju strony oraz jedną osobę wylosowaliśmy pośród pozostałej 18.
Nie przedłużając, oryginalne wersje Emergency 2012 PL otrzymują:
Mikołaj z Łodzi
Grzegorz z Brzegu Dolnego
Radosław z Oławy

Gratulujemy zwycięzcom! Skontaktujemy się z Wami drogą elektroniczną. Natomiast pozostałym osobom życzymy szczęścia w kolejnych konkursach! :)

Dodano: 07.10.2011 / Radek_1 Skomentuj (10)

Konkurs zakończony
O północy zakończył się nasz konkurs, w którym do wygrania były 3 egzemplarze Emergency 2012 w polskiej wersji językowej.
Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, teraz weryfikujemy wyniki i niebawem postaramy się wyłonić zwycięzców.

Prosimy o cierpliwość smile

Dodano: 01.10.2011 / Radek_1 Skomentuj (10)

Kolejne gry opisane
Zgodnie z zapowiedziami, dodajemy kolejne gry ratownicze na naszą stronę.
Po grze Alarm 112 (wciąż zachęcamy do współpracy: faq, misje, jednostki, poradniki czekają na opracowanie), przyszedł czas na opisanie gry Polizei, która wyszła 30 czerwca 2011 roku. Pomógł nam w tym użytkownik Robert18gol.
Kolejną grą, którą opisaliśmy jest Symulator oddziału chirurgicznego 2011. Możecie poczytać ogólnie o grze, spis misji czy narzędzia, które są wykorzystywane w operacjach.

Dodatkowo dodaliśmy w menu "Inne" odnośniki do opisów innych gier ratowniczych, których sami jeszcze nie mamy opisanych. Jak poprzednio zachęcamy wszystkich do współpracy, opisywania gier, misji i nadsyłania swoich zdjęć!

Dodano: 22.09.2011 / Radek_1 Skomentuj (0)

Sekcja o grze Alarm 112
Widząc zainteresowanie innymi grami ratowniczymi na naszym forum, a w ostatnim czasie dość popularny temat o grze Alarm 112 postanowiliśmy wyjść na przeciw naszym użytkownikom i stworzyliśmy osobny dział przeznaczony wszystkim innym grom ratowniczym.
Na pierwszy ogień idzie wspomniana wcześniej gra przeglądarkowa Alarm 112. Na początek udostępniamy Wam parę informacji ogólnie o grze oraz spis misji. Mamy nadzieję rozbudować wkrótce nowy dział o kolejne podstrony, również o inne gry ratownicze.

Oczywiście jak zawsze liczymy na Waszą pomoc! Jeżeli ktoś z Was ma chęć pomóc w tworzeniu poszczególnych działów, lubi jakąś grę o tematyce ratowniczej to zapraszamy do współpracy!
Możecie opisać daną grę, napisać poradniki, podesłać zdjęcia z gry itp. Jeżeli ktoś będzie solidnie i rzetelnie pomagał może zostać redaktorem swojego działu i wstąpić do redakcji naszej strony. smile Jeżeli ktoś jest zainteresowany i chce nam pomóc, prosimy o kontakt.

Przypominamy również o naszym konkursie, który trwa do 30 września!

Dodano: 15.09.2011 / Radek_1 Skomentuj (5)