Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Trailer Emergency 2012
Na oficjalnej stronie pojawił się trailer z gry. Jak informuje użytkownik Karamasi, film dostępny jest pod adresem http://e2012.deepsilver.com/downloads/trailer/index.html

Do światowej premiery gry pozostał już mniej niż tydzień! smile

Aktualizacja:
Jak informuje użytkownik karmasov, na stronie jest już kolejny filmik z misji, tym razem na Majorce :)

Aktualizacja 2:
Zgodnie z tym co pojawiło się na amazon.de oraz oficjalnej stronie gry, premiera odbędzie się 28 października, czyli tydzień później niż pierwotnie podawaliśmy.

Dodano: 09.10.2010 / Radek_1 Skomentuj (14)

Nowa wersja forum
Wczoraj, jak niektórzy z Was pewnie zauważyli forum było niedostępne przez pewien czas. Związane to było z przenosinami na nową wersję - phpBB3. Wszelkie niedogodności prosimy zgłaszać w odpowiednim dziale.

Aktualizacja
Pochwały przywrócone. Prawdopodobnie ostrzeżeń nie przywrócimy ;) Bany jednak zostają. Wypowiadajcie się na forum co myślicie o zmianie. Odnośnie stylu to będzie on zrobiony, gdy ukaże się nowa wersja strony.

Jak donoszą nasi informatorzy w komentarzach, na stronie Emergency 2012 ukazał się nowy filmik prezentujący misję w Moskwie.

Dodano: 04.10.2010 / Radek_1 Skomentuj (2)

Nowe video
Dzisiaj na facebooku pojawił się nowy filmik w jakości HD prezentujący Londyn pod lodem. Filmik można obejrzeć tutaj. Jest to intro do jednej z misji.

Edit:
Na oficjalnej stronie pojawił się kolejny filmik - Monachium
Do obejrzenia TUTAJ

Dodano: 21.09.2010 / Zari Skomentuj (6)

Uaktualniona strona Emergency 2012
Zgodnie z tym co podaje użytkownik Karamasov, wydawca gry uaktualnił dość porządnie oficjalną stronę Emergency 2012. Teraz znajdziecie tam wiele przydatnych informacji typu - wymagania sprzętowe, wywiad z Ralphem Stockiem, artworki, screeny, opis gry, linki do stron partnerskich itp. Nasza strona też już została zaktualizowana nowymi informacjami, zapraszamy do czytania smile Oczywiście oficjalna strona jest w języku niemieckim.

Edit:
Oficjalna strona jest już dostępna w języku angielskim! smile W dziale mission na oficjalnej stronie pojawił się filmik z misji w frankrucie.

http://e2012.deepsilver.com/

Dodano: 03.09.2010 / Radek_1 Skomentuj (5)