Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowe video
Dzisiaj na facebooku pojawił się nowy filmik w jakości HD prezentujący Londyn pod lodem. Filmik można obejrzeć tutaj. Jest to intro do jednej z misji.

Edit:
Na oficjalnej stronie pojawił się kolejny filmik - Monachium
Do obejrzenia TUTAJ

Dodano: 21.09.2010 / Zari Skomentuj (6)

Uaktualniona strona Emergency 2012
Zgodnie z tym co podaje użytkownik Karamasov, wydawca gry uaktualnił dość porządnie oficjalną stronę Emergency 2012. Teraz znajdziecie tam wiele przydatnych informacji typu - wymagania sprzętowe, wywiad z Ralphem Stockiem, artworki, screeny, opis gry, linki do stron partnerskich itp. Nasza strona też już została zaktualizowana nowymi informacjami, zapraszamy do czytania smile Oczywiście oficjalna strona jest w języku niemieckim.

Edit:
Oficjalna strona jest już dostępna w języku angielskim! smile W dziale mission na oficjalnej stronie pojawił się filmik z misji w frankrucie.

http://e2012.deepsilver.com/

Dodano: 03.09.2010 / Radek_1 Skomentuj (5)

Emergency 2012 Deluxe i DS
Na amazon.de można już zamawiać niemiecką wersję Emergency 2012 w cenie 39,99€, dodatkowo pojawiła się tam również wersja Emergency 2012 Deluxe w której znajdziecie 3 dodatkowe misje, nową mapę do trybu freeplay i multiplayer, dodatkową płytę DVD z bonusami oraz niebieskie światełko - cena 49,99€.
Również posiadacze Nintento DS mogą zacierać ręce, bo 30 listopada firma Rondo Media zamierza wypuścić na rynek Emergency 2012 na platformę Nintento DS. Zawierać ona będzie 4 różne misje (Monachium, Berlin, Paryż). Grę można zamówić na amazon.de w cenie 29,99€. Zdjęcia z wersji na nintendo dostępne TUTAJ.

Dodatkowo nowy 9 minutowy filmik z targów gamescom
http://www.youtube.com/watch?v=Nokb5ZLQ0VM&feature=player_embedded#!

Edit: nowy film:
http://www.youtube.com/watch?v=nuICnH5128A

Dodano: 26.08.2010 / Radek_1 Skomentuj (4)

Poradnik do edytora
Od dziś możecie się zapoznać z poradnikiem do edytora Emergency 4 napisanym przez użytkowników Robert18gol i Gagar. Znajdziecie w nim opisane podstawowe funkcje i możliwości edytora, typu tworzenie mapy, dodawanie budynków, dodawanie oświetlenia do pojazdów itp. Mamy nadzieję, że poradnik się przyda :)

Poradnik dostępny jest w pliku .pdf, zawiera 64 strony tekstu wraz z wieloma obrazkami z edytora. Waga pliku - 7,5mb. Dostępny jest w menu po lewej stronie.

Dodano: 22.08.2010 / Radek_1 Skomentuj (4)