Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Następna dawka screenów
Po raz kolejny Deep Silver wypuściło 4 nowe zdjęcia z Emergency 2012. Oczywiście można je obejrzeć w naszej galerii.

Na jednym ze zdjęć widać śmigłowiec z antyterrorystami - czyżby wykorzystali jeden z naszych konkursowych pomysłów?;)

Przy okazji szukamy osoby, która dość dobrze operuje językiem niemieckim (językiem, nie translatorem!). Formularz kontaktowy w dziale Redakcja.


Edit:
Kolejne trzy nowe zdjęcia.

Dodano: 21.07.2010 / Radek_1 Skomentuj (27)

Topware Poland ogłosiło upadłość?
TopwareW polskich serwisach poświęconym tematyce gier zaczęły masowo pojawiać się informacje o tym iż wydawca serii Emergency - Topware Poland ogłosiło upadłość. Nie wiemy ile jest w tym prawdy, jednak coś musi być na rzeczy, skoro jakiś czas temu zamknęli swoje forum, a teraz na ich oficjalnej stronie widnieje tylko logo firmy. Jak podaje serwis gry-online.pl upadłość firmy spowodowana jest brakiem zainteresowania ze strony niemieckiego właściciela, firmy Zuxxez, który nie powołał nowego zarządu.
Mamy cały czas jednak nadzieję, że to tylko chwilowe problemy...

Dodano: 01.07.2010 / Radek_1 Skomentuj (20)

Kolejne screeny z Em2012
Na koncie Facebook poświęconym Emergency 2012 pojawiły się 4 nowe zdjęcia z gry. Dostępne są również u nas w dziale Galeria. Ujawniono również parę interesujących informacji o grze. Z tego co podaje serwis CDUniverse gra ma się ukazać 8 października 2010 roku w cenie 19,09$. Jednak są to dane niepotwierdzone przez producenta, więc radzilibyśmy nie brać ich jako oficjalne i ostateczne. Jako ciekawostkę (również nieoficjalną) możemy podać iż planowanych jest 12 misji. Więcej informacji w dziale O grze.Przy okazji chcieliśmy Wam podziękować za tak liczne odwiedziny. W maju zajrzeliście na naszą stronę ponad 100 tysięcy razy! Mamy nadzieję, że tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać smile Dlatego odwiedzajcie nas często i sprawdzajcie nowe informacje ukazujące się u nas w serwisie, by być na bieżąco z Emergency 2012!

Dodano: 03.06.2010 / Radek_1 Skomentuj (28)

Pierwsze zdjęcie z Emergency 2012!
Dziś pojawił się pierwszy, oficjalny screenshot z Emergency 2012. Klikając w obrazek możecie zobaczyć zdjęcie w większej rozdzielczości. Zdjęcie pochodzi z broszurki po angielski i niemiecku podanej na http://www.em-newstime.de/ oraz Emergency2012.info.

Ps. Za informację dziękujemy użytkownikowi Escaton smile

Edit:
Drugie zdjęcie

Dodano: 21.05.2010 / Radek_1 Skomentuj (32)