Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Topware Poland ogłosiło upadłość?
TopwareW polskich serwisach poświęconym tematyce gier zaczęły masowo pojawiać się informacje o tym iż wydawca serii Emergency - Topware Poland ogłosiło upadłość. Nie wiemy ile jest w tym prawdy, jednak coś musi być na rzeczy, skoro jakiś czas temu zamknęli swoje forum, a teraz na ich oficjalnej stronie widnieje tylko logo firmy. Jak podaje serwis gry-online.pl upadłość firmy spowodowana jest brakiem zainteresowania ze strony niemieckiego właściciela, firmy Zuxxez, który nie powołał nowego zarządu.
Mamy cały czas jednak nadzieję, że to tylko chwilowe problemy...

Dodano: 01.07.2010 / Radek_1 Skomentuj (20)

Kolejne screeny z Em2012
Na koncie Facebook poświęconym Emergency 2012 pojawiły się 4 nowe zdjęcia z gry. Dostępne są również u nas w dziale Galeria. Ujawniono również parę interesujących informacji o grze. Z tego co podaje serwis CDUniverse gra ma się ukazać 8 października 2010 roku w cenie 19,09$. Jednak są to dane niepotwierdzone przez producenta, więc radzilibyśmy nie brać ich jako oficjalne i ostateczne. Jako ciekawostkę (również nieoficjalną) możemy podać iż planowanych jest 12 misji. Więcej informacji w dziale O grze.Przy okazji chcieliśmy Wam podziękować za tak liczne odwiedziny. W maju zajrzeliście na naszą stronę ponad 100 tysięcy razy! Mamy nadzieję, że tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać smile Dlatego odwiedzajcie nas często i sprawdzajcie nowe informacje ukazujące się u nas w serwisie, by być na bieżąco z Emergency 2012!

Dodano: 03.06.2010 / Radek_1 Skomentuj (28)

Pierwsze zdjęcie z Emergency 2012!
Dziś pojawił się pierwszy, oficjalny screenshot z Emergency 2012. Klikając w obrazek możecie zobaczyć zdjęcie w większej rozdzielczości. Zdjęcie pochodzi z broszurki po angielski i niemiecku podanej na http://www.em-newstime.de/ oraz Emergency2012.info.

Ps. Za informację dziękujemy użytkownikowi Escaton smile

Edit:
Drugie zdjęcie

Dodano: 21.05.2010 / Radek_1 Skomentuj (32)

Pierwsze screeny z Emergency 2012?
Dzięki użytkownikowi maziaki, który wyszukał zdjęcia, możemy zaprezentować wam screeny, które być może ukazują jak będzie wyglądać silnik Emergency 2012.
Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4
Screen 5

Oficjalne zdjęcia z gry zapowiadane są na kwiecień. Jeszcze raz dziękujemy użytkownikowi maziaki za nadesłanie znalezionych zdjęć! smile Przy okazji utworzyliśmy dział na forum, gdzie możecie prowadzić dyskusje na temat piątej odsłony Emergency.
Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony twórcy silnika do Emergency 2012 (przypominamy, ze ta sama firma tworzyła silnik do Emergency 4).

Dodano: 27.03.2010 / Radek_1 Skomentuj (54)