Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Pierwsze screeny z Emergency 2012?
Dzięki użytkownikowi maziaki, który wyszukał zdjęcia, możemy zaprezentować wam screeny, które być może ukazują jak będzie wyglądać silnik Emergency 2012.
Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4
Screen 5

Oficjalne zdjęcia z gry zapowiadane są na kwiecień. Jeszcze raz dziękujemy użytkownikowi maziaki za nadesłanie znalezionych zdjęć! smile Przy okazji utworzyliśmy dział na forum, gdzie możecie prowadzić dyskusje na temat piątej odsłony Emergency.
Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony twórcy silnika do Emergency 2012 (przypominamy, ze ta sama firma tworzyła silnik do Emergency 4).

Dodano: 27.03.2010 / Radek_1 Skomentuj (54)

Pierwsza recenzja moda
W końcu udało się zamieścić na stronie recenzję LA Moda, napisaną przez As602. Mamy nadzieję, że z czasem recenzji będzie przybywać. Wszystkim, którzy nadesłali recenzje dziękujemy. Czekamy na kolejne nadsyłane na nasz adres e-mail w formacie .doc lub .docx, jeżeli ktoś ma odrobinę czasu i chęci to zapraszamy smile. Aktualną recenzję można przeczytać w dziale Recenzje modów. Zachęcamy do czytania smile

Dodano: 23.03.2010 / Radek_1 Skomentuj (6)

Emergency 5 już niebawem?
Nieśmiało dochodzą do nas informacje, jakoby trwały pracę nad piątą odsłoną Emergency. Jednak jej wydawcą nie będzie, jak do tej pory, firma Sixteen tons entertainment, a studio Deep Silver, które od 2003 roku ma na swoim koncie blisko 80 gier. Pełny tytuł Emergency 2012: Die Welt am Abgrund. Gra ma mieć premierę w czwartym kwartale 2010 roku.
Być może nowe studio wprowadzi trochę świeżości do tytułu. Miejmy nadzieję, że gra będzie jeszcze lepsza i zmiana wydawcy przyniesie same korzyści dla nas, graczy smile Co ciekawe, szefem produkcji będzie ta sama osoba, która zajmowała się serią w 16T - Ralph Stock.

Dodano: 24.02.2010 / Radek_1 Skomentuj (58)

PL MOD 0.99.1b
Dzisiaj wydana została kolejna odsłona PL Moda, w której zostały poprawione błędy zgłaszane przez użytkowników. Dodano również nową karetkę i kilka innych dodatków. Najnowszą wersję można pobrać stąd. Jest to jednak wciąż wersja beta, która może zawierać błędy i niedociągnięcia. Zapraszamy do dyskusji na forum.

Dodano: 09.01.2010 / Zari Skomentuj (46)