Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Emergency 5 już niebawem?
Nieśmiało dochodzą do nas informacje, jakoby trwały pracę nad piątą odsłoną Emergency. Jednak jej wydawcą nie będzie, jak do tej pory, firma Sixteen tons entertainment, a studio Deep Silver, które od 2003 roku ma na swoim koncie blisko 80 gier. Pełny tytuł Emergency 2012: Die Welt am Abgrund. Gra ma mieć premierę w czwartym kwartale 2010 roku.
Być może nowe studio wprowadzi trochę świeżości do tytułu. Miejmy nadzieję, że gra będzie jeszcze lepsza i zmiana wydawcy przyniesie same korzyści dla nas, graczy smile Co ciekawe, szefem produkcji będzie ta sama osoba, która zajmowała się serią w 16T - Ralph Stock.

Dodano: 24.02.2010 / Radek_1 Skomentuj (58)

PL MOD 0.99.1b
Dzisiaj wydana została kolejna odsłona PL Moda, w której zostały poprawione błędy zgłaszane przez użytkowników. Dodano również nową karetkę i kilka innych dodatków. Najnowszą wersję można pobrać stąd. Jest to jednak wciąż wersja beta, która może zawierać błędy i niedociągnięcia. Zapraszamy do dyskusji na forum.

Dodano: 09.01.2010 / Zari Skomentuj (46)

Nowy moderator
Z uwagi na duże zainteresowanie i ruch na forum spowodowany wydaniem PL-Moda zmuszeni byliśmy poszukać moderatora, który pomógłby nam w trzymaniu porządku na forum. Wybór był dość oczywisty, tak więc powitajcie nowego członka sztabu moderującego - Carmana. Miał on najwięcej pochwał ze zwykłych użytkowników, pomaga tworzyć moda, przysłużył się również na stronie pisząc poradniki do modelowania, instalowania modów. Na forum miał również specjalną rangę dla osoby, która się zasłużyła dla strony smile Mamy nadzieję, że wszyscy (łącznie z nami) będą z niego zadowoleni.

Dodano: 06.01.2010 / Radek_1 Skomentuj (7)

PL MOD 0.99b
Oto w Nowy Rok ukazała się długo oczekiwana odsłona Polskiego Moda do Emergency 4. Można go pobrać stąd. Zapraszamy do dyskusji na forum i życzymy mile spędzonego czasu wraz z modem.

Dodano: 02.01.2010 / Zari Skomentuj (35)