Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
klimatyzacja
rekuperacja
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!
Nowe screenshoty z Emergency 2013
Emergency 2013Już jutro nastąpi premiera Emergency 2013 a my mamy dla Was skrót najważniejszych informacji oraz 5 nowych screenshotów!

Tematem przewodnim jest wybuch wulkanu zagrażający Europie. Gra zawierać będzie wszystkie elementy występujące w Emergency 2012 i w wersji Deluxe oraz dodatkowo 4 nowe misje, nową mapę w trybie swobodnej gry i nową jednostkę: dron strażacki.
W górach Eifel gracz musi poradzić sobie z pożarami lasów występującymi wzdłuż znanego toru wyścigowego a na wyspie Sylt przeprowadzić morską operację ratowniczą. Zagrożony jest także słynny wiedeński Prater oraz ludzie znajdujący się na diabelskim młynie. Misję finałową przyjdzie nam przeprowadzić w Wiecznym Mieście, gdzie na placu św. Piotra ziemia została rozpruta - istne piekło na ziemi! Siły ratownicze muszą zrobić wszystko, żeby uratować ludzi znajdujących się w strefie zagrożenia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii na naszym facebookowym profilu!

Dodano: 08.11.2012 / slave99 Komentarzy 2
15 Lis 2012, 22:58SaintsPrezentuje
Witam. Mam nadzieję że będzie wiadomo szybko kiedy emerygancy 2013 wyjdzie w polsce. Bo chciał bym w polską wersję pograć. Ale naglieska fajna też bo już pobrałem :). Więc polecam dla fanów emerygancy.
08 Lis 2012, 18:53speed
mam nadzieje że w emergency 2013 helikopter SWAT będzie mógł lądować ponieważ w poprzdniej cześci nie było takiej możliwości
Nick:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotikony: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Przepisz wyraz: 1AQfH tu:
| Usuń cookies