Stat4u.pl dla Emergency Stat4u.pl

www.gry-online.pl - wortal rozrywkowy Techland
Licznik Emergency
Brak serwerów w ciągu najbliższych 2 tygodni. Kliknij, by dodać swój serwer!

Komiks Emergency - Sezon 2 Odcinek 9 "Zgubił się przyjaciel"


Dodano: 15.09.2013 / Pyxis Komentarzy 10
17 Paź 2013, 14:28Szymon Polska
Właśnie, akcja antytterrorystyczna, wielka akcja ratownicza albo wojna. To by się miło czytało. Zastanów się nad tym i to co powiedział Michał to święta prawda, napisz stronę stronaduchownaireggae.pl i tam pisz takie komiksy! Jednak o ile tematyka słaba, to wykonanie super jak zawsze. Zawsze jest jakiś plus w twoich komiksach, to muszę przyznać.
05 Paź 2013, 16:44Michał
I tu się zgadzam z poprzednikami.Nie przegapiłem jeszcze żadnego odcinka,ale rzeczywiście robią się nudne.Z całym szacunkiem Pyxis,ale za bardzo odbiegasz od tematu kryminalistyki a wchdzisz na tematy duchowe i inne kompletnie nie związane z kryminalistyką i policją.Rzeczywiście w komiksie przydała by się jakaś zmiana np.Terroryści opanowali lotnisko,albo podłożyli ogromne ilości ładunków wybuchwych i w akcję ratunkową jest zaangażowana cała policja z komisariatu i opcjonalnie S.W.A.T i wojsko.Przydało by się więcej strzelanin,snajperów,przecież w komiskie jest opisywana Ameryka,nie Polska.Jakbyś wprowadził te kilka zmian było by fajnie smile aha i jeszcze jedno.Te odcinki z tematami psychologicznymi były fajne na początku ale teraz robią się nudne(nie mówię żebyś przestał je robić,ale trochę zmniejszył ich ilość).A w skrócie:Więcej policji,S.W.A.T,akcji i emocji,mniej psychologii.Pozdro smile
26 Wrz 2013, 23:34Igorientes
Super komiks, nie gadajcie głupot. Oby tak dalej Pyxis ! :)
17 Wrz 2013, 18:38Pyxis
Najwidoczniej źle odebrałeś przekaz, Jrg1. Odcinek jest poświęcony muzyce reggae i krytyce wojen, a to w postaci satyrycznej, która ma ukryty przekaz. Takie zdania jak to z lodami nie są po to, by być kiepskim żartem, tylko celowo zostały zamieszczone, by wyśmiać krytykowane w odcinku tematy w sarkastyczny sposób. Wasza opinia wynika po prostu z nieporozumienia między moim przekazem a Waszą interpretacją.
17 Wrz 2013, 15:24jrg1
tu się zgodze z Bogdanem Pikolkiem

"Ja poprosze kulke a ja dwie a ja z automatu"
16 Wrz 2013, 19:53PatrykosPL123
zatrzymaj sie musze się odlać
16 Wrz 2013, 11:27Pyxis
Wiecie, użytkownikom forum odcinki się podobały. Może patrzycie na nie z innej strony, niż czytelnicy dotychczas. Mówicie, żebym robił więcej akcji, ale ja nie robię tych odcinków na bieżąco, tylko wstawiam te już zrobione wcześniej, więc nie mogę tak o dodać akcji do gotowych już od dawna odcinków. Obecnie produkowany jest już trzeci sezon, wy nie skończyliście drugiego, więc spokojnie. Trzeci sezon poświęcony jest już sprawom kryminalnym (+ nowi bohaterowie) Na razie przed nim czeka was jeszcze zakończenie sezonu drugiego (uważam, że pomysł na odcinek jest świetny, jak i forumowicze), trzeci odcinek dodatkowy i ruszamy z trzecim sezonem.
15 Wrz 2013, 21:14cypi123
więcej kryminalizmu,anterrorystó,wojska !!!!! smile
15 Wrz 2013, 21:12Hans
Moim zdaniem za bardzo kombinujesz. Jakieś pitu pitu. Może jakaś duża akcja ratownicza? Antyterrorystyczna?

Pozdrawiam
15 Wrz 2013, 17:15Bogdan Pikolek
Nie wiem ale od jakiegoś czasu te odcinki komiksowe są coraz głupsze. crying
Nick:
E-mail: (opcjonalnie)
Emotikony: smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 

Przepisz wyraz: ejzpm tu:
| Usuń cookies